فهرست
نکته‌یِ روز: مورینیو امشب در سن سیرو
نکته‌یِ روز: مورینیو امشب در سن سیرو

نکته‌یِ روز: مورینیو امشب در سن سیرو

 
آی‌اسپورت – اینتر در آخرین بازیِ دورِ رفت در حالی مقابلِ لاتزیو قرار گرفت که صدرنشینِ سریِ آ بود، اما شکست در آن دیدار شروعی بر افتِ وحشتناکِ نراتزوری بود، افتی که باعث شده حالا مردانِ مانچینی در رده‌یِ ششمِ جدول قرار بگیرند و حتی کسبِ سهمیه‌یِ چمپیونز لیگ با توجه به رشدِ رم با لوچانو اسپالتی و فرمِ خوبِ فیورنتینا با پائولو سوسا برایشان هدفی سخت باشد. برایِ همین است که سفرِ "شخصی"ِ ژوزه مورینیو به میلان شایعاتِ زیادی را ساخته است. روبرتو مانچینی بدجوری در هفته‌هایِ اخیر از بازیکنانش انتقاد کرده و حتی عملا به مائورو ایکاردی گفته موقعیت‌هایی که تو خراب می‌کنی را من در همین سن و سال گل می‌کنم. البته مانچینی در تمرینِ دو هفته‌یِ پیش اینتر نشان داد فقط حرف نمی‌زند و با یک چیپِ عالی گلی زد که صدایِ "ماما میا"یِ بازیکنانش را درآورد!
با این حال مورینیو در مصاحبه‌ای با روزنامه‌یِ لا استامپا شایعه‌یِ پیوستنش به اینتر را رد کرده است: «تیمِ بعدیِ من؟ واقعا نمیدونم. فقط یک چیز را میدونم و اینه که من عاشق فوتبالم و وقتی برگردم با همون شور و جاه‌طلبیِ همیشه برمی‌گردم. در حالِ حاضر من دنبالِ تیمی نمی‌گردم و برایِ تمامِ مربیانِ تیم‌هایِ دیگر احترام قائلم. اما تیم‌هایی هستند که دنبالِ من هستند. فقط یک چیز را میخوام مشخص کنم. من فصلِ آینده مربیِ اینتر نخواهم بود. اینتر در حالِ حاضر پروژه‌ای داره که متعلق به روبرتو مانچینی و اریک توهیر (رئیسِ باشگاه) است. من از طرح‌هایِ اونا حمایتِ کامل می‌کنم و امیدوارم موفق بشن. من دوست دارم لبخند را دوباره‌ رویِ لب‌هایِ هوادرانِ اینتر ببینم و امیدوارم سمپدوریا را هم ببرن.»
بدین ترتیب شایعاتِ بازگشتِ مورینیو به سریِ آ به پایان می‌رسد و منچستر یونایتد همچنان گزینه‌یِ اول برایِ مقصدِ بعدیِ آقایِ خاص باقی می‌ماند.
 
 
     
آی اسپورت
2016-02-20 13:21:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر