فهرست
به یاد آخرین بازی نوروزی برای پرسپولیس؛ کسی یادش بود؟
به یاد آخرین بازی نوروزی برای پرسپولیس؛ کسی یادش بود؟

به یاد آخرین بازی نوروزی برای پرسپولیس؛ کسی یادش بود؟

آی اسپورت - بازی پرسپولیس و سایپا بازی پرحاشیه و پرماجرایی از آب درآمد. حتی قبل از شروع. از میزبانی سایپا و انتقال بازی به ورزشگاه آزادی گرفته تا رایگان شدن طبقه دوم ورزشگاه. بعد هم که اتفاقات پرشمار بازی مثل اعتراض و اخراج مجید جلالی، اخراج عجیب جری بنگستون و در نهایت گل تساوی سایپا در وقت‌های اضافه.  
در هیاهوی بازی پرسپولیس و سایپا اما یک نکته از یادها رفته بود. یک نکته غم انگیز. بازی رفت پرسپولیس و سایپا آخرین بازی مرحوم هادی نوروزی برای پرسپولیس بود. چرا که او در بازی بعدی در مقابل تراکتورسازی در تبریز غایب بود و چند روز بعد بود که خبر غم‌انگیز درگذشت او رسانه‌ها را تسخیر کرد.
البته در این بازی هم مثل همه بازی‌های قبلی در دقیقه 24 هواداران یاد کاپیتان فقیدشان را زنده نگه داشتند. درست در دقیقه 24 بود که دوربین روی اسکوربورد ورزشگاه رفت که دقیقه 24 را نشان می‌داد. بعد هم دوربین رفت روی سکوها و هوادارانی که به یاد نوروزی شعار می‌دادند و برای شاید روحش دعا می‌کردند.
آخرین بازی هادی نوروزی برای پرسپولیس که بازی رفت پرسپولیس و سایپا بود با شکست سرخ‌پوشان همراه بود. یعنی نوروزی در آخرین حضورش در ترکیب پرسپولیس باخت را تجربه کرد. اما حالا همه چشم‌ها به هفته‌های پایانی لیگ است. جایی که پرسپولیسی‌ها و هواداران‌شان منتظرند تا جام قهرمانی را در کپورچال و در کنار مزار کاپیتان از دست رفته‌شان بالای سر ببرند. اتفاقی که اگر بیفتد بی شک هادی نقش مهمی در آن خواهد داشت. اگر پرسپولیس قهرمان شود هادی غم باخت در آخرین بازی‌اش برای پرسپولیس را فراموش خواهد کرد.

کد خبر:9402
  ۱۰  
آی اسپورت
2016-02-20 13:54:28
نظر دهید
۱۰ نظر
10.10.10
شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۴، ۱۴:۱۵
اگر جوسازیه فردوسی پور بزاره جام رو به کاپیتان فقیدکون تقدیم می کنیم.خدا رحمتش کنه هنوزم باورم نمیشه
برزو
شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۴، ۱۴:۵۱
اگه کامنتی میذاریم فقط برای کری و خنده است. متاسفانه روزنامه ی هواداری "پیروزی" الان که استقلال جوان چاپ نمیشه ناجوانمردانه هرروز تیتر و تیتر و تیتر ضد استقلالی میذاره تا به جامعه ی داوری علیه استقلال جهت بده. همون تیمی قهرمان میشه که لیاقتشو داشته باشه خوشبختانه امسال سپاهان و تراکتور از کورس خارج شدن و هر تیمی غیر از این دوتا قهرمان بشه من خوشحال میشم، هادی نوروزی از بهترین و با اخلاقترین بازیکنان پرسپولیس بود. روحش شاد
sina
شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۴، ۱۴:۵۸
Ma ghahremanim. Be eshghe hadi va homayun khan
-
شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۴، ۱۵:۰۱
روش های جدید دوپینگ منجر به سکته قلبی می شوند
استقلال = کمک داور
شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۴، ۱۵:۱۸
مجیدی بعد از این که جواب دوپینگی مثبت شد از فوتبال خدافظی کرد
-
شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۴، ۱۵:۳۲
مجیدی بارها ازمایش دوپینگ داد, اون علی کریمی مارکوپولو ام الف... بود که از ازمایش دادن فرار کرد
آراز
شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۴، ۱۵:۴۰
لنگی ها در حسرت جام
برزو
شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۴، ۱۸:۲۴
از اون کامنتی که اون بالا نوشتم پشیمون شدم. "روشهای جدید دوپینگ به شدت خطرناک هستند و باعث سکته و ایست قلبی میشوند." این فقط یه خبره اسم کسی رو هم نیاوردم. میگن فحش رو بندازی رو زمین صاحبش میاد برمیداره! تا وقتی هرزنامه ی لنگ بر علیه استقلال تیتر میزنه تا جامعه ی داوری رو علیه استقلال بسیج کنه ما هم کامنت میذاریم و واقعیتها رو منعکس میکنیم.
عباس
شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۴، ۲۲:۰۰
برزو نذار واقعیت های مامانتو منعکس کنم
-
يكشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴، ۲۲:۱۸
آقا خواهشا جواب برزو رو ندید.استقلالی ها هم اگ دوس دارن ب حجازی خدابیامرز توهین نشه جلوی این بچه دبستانی بایستن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر