فهرست
حاشیه هفته: در تبریز کسی شاد نیست، حتی بعد از برد!
حاشیه هفته: در تبریز کسی شاد نیست، حتی بعد از برد!

حاشیه هفته: در تبریز کسی شاد نیست، حتی بعد از برد!

آی اسپورت- در بازی تراکتورسازی و سپاهان انتظار می‌رفت، هواداران زیادی برای تشویق تیم به ورزشگاه بیایند. با وجود اینکه بازی رایگان بود فقط 6هزار نفر به ورزشگاه یادگارامام رفتند؛ در حالی که بازیکنان انتظار همان 60هزار طرفدار سال‌های قبل را داشتند.
در این دیدار ابتدا تراکتور گل خورد و برای اولین‌بار در طول این سال‌ها بعد از گل حریف شعار «عیبی یوخ» در ورزشگاه شنیده نشد. چنددستگی به‌وضوح دیده می‌شد. زمانی که تراکتور از حریف عقب بود، شعارهایی علیه عباسی سر داده شد و به شکل عجیبی بعد از گذشت دقایقی رسول خطیبی تشویق شد. شعارهایی مانند «مربی تحمیلی همینه» نیز در ورزشگاه و از بعضی سکوها سر داده می‌شد. نکته جالب و عجیب‌تری که روی سکوها دیده می‌شد، این بود که هواداران بعد از گل تساوی نانگ به جای تشویق به سبک بوندس‌لیگایی شعار «قرمزی کوینه بابا غیرت ایستر» را سر دادند و اعتقاد داشتند پوشیدن پیراهن قرمز غیرت می‌خواهد.
در حالی ‌که تراکتور گل تساوی را زده بود و برای زدن گل برتری تلاش می‌کرد هواداران همچنان به دادن شعارهای انتقادی ادامه می‌دادند به‌ طوری ‌که حتی بازیکنان هم عصبی و ناراحت بودند. زمانی که در دقایق پایانی شریفی دروازه تیم سابقش را باز کرد، دوربین‌های تلویزیونی روی امیر قلعه‌نویی زوم کردند و او بدون اینکه خوشحالی کند به سمت نیمکت برگشت. او از این وضعیت بسیار ناراحت بود و حتی تعدادی از هواداران هم بعد از گل برتری خوشحال نبودند. حتی قلعه‌نویی بعد از بازی با سپاهان رو به خبرنگاران اعلام کرد، باید این مساله ریشه‌یابی شود.
عباسی در همین رابطه گفت: «من نمی‌دانم چه اصراری وجود دارد لیگ ایران با این مشکلات ادامه پیدا کند. در این شرایط بازیکنان و مسئولان تیم‌ها در مظان توهین قرار می‌گیرند. من درباره تراکتورسازی فقط باید بگویم که این شعارها خطی است. جریان خاصی وجود دارد که می‌خواهد بر تراکتور حکومت کند. شما می‌دانید بالاترین مرجع فوتبال آذربایجان تراکتورسازی است و از سوی دیگر بازار مسائل تبلیغات انتخابات هم داغ است و مزید بر علت شده است. من پیشینه این داستان را بررسی کردم و می‌دانم از کجا آب می‌خورد اما چون ایجاد حاشیه می‌کند، صلاح نیست بیشتر از این حرفی بزنم.»


منبع: همشهری ورزشی

9411
  ۱۱  
آی اسپورت
2016-02-20 15:15:19
نظر دهید

۱۱ نظر
-
شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۴، ۱۹:۱۵
من یک سگ دارم اسمش کوروش هست اسم پسرش هم داریوش هست
متنفر از فارس زبان
شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۴، ۱۹:۱۸
عربها یه چیزی میدونستند که به فارس زبانها حمله کردند و تجاوز. لهجه فارسی لهجه چندم عربی هست؟
حسن
شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۴، ۱۹:۳۷
شاد بودن با دل ارتباط مستقیم دارد . اینجاست که حتی از پیروزی تیم هم شاد نمی شوند چرا که در تداوم آنچه که دوست ندارند تاثیر مسقیم خواهد داشت . اتفاقا اگر آقای عباسی تراکتور را دوست دارد باید محترمانه کنار رود . تا هواداران قلعه نوعی را حمایت نمایند . هواداران بیشتر عباسی را دوست ندارند .
-
شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۴، ۱۹:۴۹
از پلیسه فتا به عنوانه یه شهرونده این کشور شکایت میکنم از شخصی که به قومیته من به طوری که لایقه خانواده اش است توهین کرده تو قسمته نظراته این بخش و من نمیگزرم و پیگیری خواهم کرد......
تبریزلی
شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۴، ۲۰:۰۶
بکپ بینیم بااااا ریشه یابی کردم ریشه یابی کردم ریشه خود تویی و اون مربیت . برین غازتونو بچرونین شمارو کی اورده سر این کار اون از شمام ...
بیوک محمودوند
شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۴، ۲۱:۲۸
آخه خدای ناکرده شماهااصحاب رسانه اید یا دستگاه دروغ پردازی . این دروغها چیه دارین نشرش میدین ، بشخصه خودم تو ورزشگاه حاضر بودم ،نزدیک به بیست هزار نفری تو ورزشگاه حاضر بود و پس از دریافت گل اول نیز شعار عیبی یوخ رو سردادیم.
قره داغ(اهر)
شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۴، ۲۲:۰۹
یاشاسین آزربایجان
مهران تراختورچی
شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۴، ۲۳:۲۴
من بعنوان یک تراختوری اصیل از برد تیمم شاد شدم . برا من نام تراختور از رسول پاشا و امیر پارا مهم تره . برا سربلندی تراختور از امیر لعه نوعی حمایت می کنم تا تیم نتیجه بگیرد . و بخاطر نبود رسول تیمم را نمی کوبم و دشمنان آذربایجان را شاد نمی کنم . برا رسول هم در ماشین ارزوی موفقیت دارم . یاشاسین اذربایجان یاشاسین تراختور
-
يكشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴، ۰۱:۱۵
شما برو کلاس سواد آموزی، نمی خواد به (نه از) "پلیسه فتا به عنوانه یه شهرونده این کشور " شکایت کنی. یه جمله و این همه غلط؟ اونوقت واقعا اعتقاد داری به اندازه کافی می فهمی؟
مهرداد
يكشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴، ۰۷:۵۱
آن تعداد تماشگر نما که معلوم است از کجا جیره و مواجب می گیرند شاد نبودند . بقیه مردم که همان طرفداران پرشور تراکتور هستند همه شاد بودند .
تا خائنین به تیم و هوادار در شهر فعالیت می کنند (‌خطیبی و دارو دسته اش ) اوضاع اینچنین است . ولی صبر هوادار هم کاسه ای دارد که دارد لبریز می شود . آنوقت است که آن عده اخلال گر در میان هواداران واقعی گیر کنند و راه فراری برایشان باقی نماند .
یوسف
دوشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۴، ۱۴:۵۰
این شعار قیرمیزی کوینح قبل زدن گل بود نانگ هم تشویق شد حتی از تلویزیون هم شنیده میشد شماها چجوری اینا رو نشنیدین؟! چند دستگی رو رد نمیکنم ولی دیگه ماجرا به اندازه کافی قاراشمیشه شما بدترش نکنین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر