فهرست
ترابی: نمی‌دانم آن پاس به عقب خطا بود یا نه/ سایپا مدعی اول قهرمانی است
ترابی: نمی‌دانم آن پاس به عقب خطا بود یا نه/ سایپا مدعی اول قهرمانی است

ترابی: نمی‌دانم آن پاس به عقب خطا بود یا نه/ سایپا مدعی اول قهرمانی است

آی اسپورت- مهدی ترابی هم مثل مهدی طارمی، شاید در این فصل آخرین حضور خودش را در لیگ برتر پشت سر بگذارد. درخشش در تیم سایپا، تیم ملی و به خصوص در بازی‌های مقدماتی المپیک باعث شد تا او در کانون توجهات باشگاه‌های اروپایی قرار بگیرد و احتمالا در پایان فصل به یک تیم اروپایی ترانسفر شود. حرف‌های جووان‌اول سایپا را به نقل از روزنامه همشهری ورزشی بخوانید.
 

تیم سایپا در شرایطی که بازی را واگذار کرده بود، در دقایق تلف شده توانست  برابر پرسپولیس بازی را به تساوی بکشاند.
به طور کلی دیدار بسیار جذابی بود و فکر می‌کنم که هواداران از دیدن یک بازی بسیار خوب از سوی دو تیم لذت بردند. در نیمه اول سایپا اصلا خوب بازی نکرد، به خصوص در 15دقیقه اول توپ کاملا در اختیار پرسپولیس بود و گل اول را دریافت کردیم اما در نیمه دوم بازی کاملا در اختیار ما بود و خداراشکر که در پایان، بازی را با تساوی به پایان رساندیم.
 
فکر می‌کنی در حال حاضر و از بین تیم‌های مدعی کدام تیم شانس بیشتری برای به قهرمانی دارد؟
در حال حاضر تمام تیم‌های مدعی می‌توانند به قهرمانی امیدوار باشند اما هر تیمی که بیشتر تلاش کند و ذهن آماده‌تری داشته باشد، فکر می‌کنم که شانس بیشتری دارد. درکل به نظر من شانس سایپا برای قهرمانی بیشتر از بقیه رقباست.
 
در بازی برابر پرسپولیس در صحنه‌ای که روزبه شاه‌علیدوست توپ را به سمت دروازه خودتان فرستاد، می‌رفت که بازی به جنجال کشیده شود.
واقعا من نمی‌دانم که روزبه در آن صحنه چه قصدی داشت و می‌خواست به دروازه‌بان پاس بدهد یا اینکه توپ را دور کند. فکر می‌کنم که خود او بهتر از بقیه بتواند به این سوال پاسخ دهد.
 
به اروپا فکر می‌کنی یا می‌خواهی همچنان در لیگ برتر بازی کنی؟
من در حال حاضر تمام تمرکزم را بر روی تیم سایپا گذاشته‌ام و به این موضوع فکر نمی‌کنم اما اگر در سال آینده پیشنهاد خوبی از اروپا داشته باشم، قطعا به اروپا خواهم رفت تا پیشرفت کنم.
 
در مورد استعفای کی‌روش چه نظری دارد؟
کی‌روش مربی بسیار بزرگی است و امیدوارم که بماند تا با او به جام‌جهانی صعود کنیم.


9411
     
آی اسپورت
2016-02-20 15:35:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر