فهرست
4 بازی بدون برد با نورمحمدی: کاپیتان بدقدم
4 بازی بدون برد با نورمحمدی: کاپیتان بدقدم

4 بازی بدون برد با نورمحمدی: کاپیتان بدقدم

آی اسپورت - دو مساوی دقیقه نودی پرسپولیس با ذوب آهن و سایپا، برای هواداران این تیم یک تصویر ثابت داشته است. پرسپولیس برای دفاع از برد می‌جنگد، تابلوی تعویض بالا می‌رود، نورمحمدی برای کمک به خط دفاع وارد زمین می‌شود و پرسپولیس گل می‌خورد! نیم فصل دوم، هر بار حضور نورمحمدی در ترکیب سرخپوشان با گل خوردن این تیم همراه بوده و آن‌ها فقط در دو بازی با استقلال خوزستان و فولاد که نورمحمدی یک دقیقه هم بازی نکرد توانستند دروازه‌شان را بسته نگه دارند.
نورمحمدی در دو بازی با پدیده و سپاهان، در ترکیب اصلی پرسپولیس بود. سرخپوشان در هر دو بازی، دو گل از حریف‌شان خوردند و نتیجه مساوی شد. بازی با ذوب آهن و سایپا، نورمحمدی فقط 6-7 دقیقه آخر بازی به زمین رفت و در همین دقایق هم پرسپولیس از حریفش گل خورد.
در دو بازی با استقلال خوزستان و فولاد، برانکو به جای نورمحمدی ماریچ را در ترکیب اصلی گذاشت و حتی به عنوان بازیکن ذخیره هم سراغ نورمحمدی نرفت. در دقایق پایانی بازی با فولاد، اومانیا به جای نورمحمدی گزینه برانکو برای کمک به خط دفاعی بود. پرسپولیس در هر دو بازی، کلین شیت کرد و حریفانش را شکست داد. به نظر می‌رسد برانکو برای برگشتن روی خط پیروزی، قبل از هر چیز باید دور نورمحمدی را خط بکشد!کد خبر: 9406
  ۲  
آی اسپورت
2016-02-20 17:50:39
نظر دهید

۲ نظر
-
شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۴، ۲۰:۰۷
درسته
-
شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۴، ۲۱:۵۰
دم علی دایی گرم که می خواست اینو اخراج کنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر