فهرست
ژرار هولیه: مصدومیت والکات آرسنال را تحت تاثیر قرار داد
ژرار هولیه: مصدومیت والکات آرسنال را تحت تاثیر قرار داد

ژرار هولیه: مصدومیت والکات آرسنال را تحت تاثیر قرار داد

آی اسپورت- ژرار هولیه سرمربی سابق لیورپول اعتقاد دارد تیم آرسنال در فصل نقل و انتقالات لیستی از بازیکنان مصدوم را خریداری است.

با توجه به عدم نتیجه گیری تیم آرسنال در هفته های اخیر شانس این تیم برای کسب عنوان قهرمانی به شدت کاهش یافته است و آن ها در سه بازی اخیرشان در لیگ برتر موفق به پیروزی نشده اند. حالا ژرار هولیه سرمربی سابق تیم لیورپول اعتقاد دارد بزرگترین مصدوم این فصل تیم آرسنال، اوزیل نه، بلکه تئو والکات بوده است.

والکات پس از شروع رقابتهای این فصل در همان ابتدا در دیدار FA CUP برابر تاتنهام با پارگی لیگامنت زانو روبرو شد و به تازگی تمرینات پرفشار را آغاز کرده است.

هولیه به TalkSport گفت:«در حال حاضر بزرگترین خلا در تیم آرسنال مربوط به نبود تئو والکات است. تئو به تیم سرعت می داد و باعث می شد آرسنال بتواند به خوبی  در عمق حمله کند. خیلی ناراحت کننده است که او در این مقطع فصل قادر به بازی برای تیمش نیست. آن ها تئو، ویلشر و رمزی را از دست داده اند. بازیکنانی که فصلی عالی را شروع کرده بودند. مصدومیت این بازیکنان کلیدی بسیار ناراحت کننده است چرا که تیم بسیار خسته است و کسی نمی تواند به این تیم کمک کند.»

 

     
آی اسپورت
2014-03-31 18:58:19
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر