فهرست
کمندانی: هنوز هم به اتفاقات امید فکر می‌کنم
کمندانی: هنوز هم به اتفاقات امید فکر می‌کنم

کمندانی: هنوز هم به اتفاقات امید فکر می‌کنم

آی اسپورت- هافبک تیم پرسپولیس در این فصل توانست خودش را به برانکو تحمیل کند و در چند بازی حساس پرسپولیس به میدان برود. میلاد کمندانی که در بازی برابر سایپا فرصت بازی پیدا نکرد، درباره شرایط پرسپولیس با همشهری ورزشی گفت‌وگو کرده است.


پرسپولیس نتوانست بازی برده خود را حفظ کند.
تیم ما در همان ابتدا و از دقیقه اول بازی را هجومی شروع کرد و خیلی زود هم با شوت زیبای نوراللهی به گل رسید اما باز هم در این بازی مثل اکثر بازی‌ها از موقعیت‌هایی که نصیب‌مان شد نتوانستیم استفاده کنیم و در نهایت بازی برده را با تساوی عوض کردیم.
 
چرا پرسپولیس این همه موقعیت در بازی از دست می‌دهد؟
فکر می‌کنم آن‌قدر ما با بدشانسی مواجه شدیم که دیگر بازیکنان تمرکزشان را از دست داده‌اند اما مطمئن هستم بچه‌ها خیلی زود این مشکل را حل خواهند کرد.
 
به نظرت پرسپولیس می‌تواند قهرمان شود؟
ما تا پایان لیگ راه زیادی داریم و در حال حاضر هم با صدر جدول اختلاف کمی داریم و می‌توانیم این اختلاف را کم کنیم و به قهرمانی برسیم و این اصلا دور از دسترس نیست.
 
به نظر می‌رسد برانکو روی تو به عنوان یک هافبک بازیسار حساب می‌کند و یکی از تعویض‌های اصلی برانکو هستی البته به جز بازی‌هایی مانند سایپا که برانکو تفکر دفاعی دارد.
من سعی کرده‌ام که هر زمانی که در ترکیب پرسپولیس به میدان بروم با تمام وجود بازی کنم و خوشحالم که کادرفنی از من راضی است اما اینکه کادرفنی چه زمانی از من بخواهد استفاده کند این دیگر نظر برانکو است و من مانند سرباز تابع نظر او هستم.
 
حیف شد نسل شما به المپیک نرفت.
واقعا؛ هنوز من به اتفاقات قطر فکر می‌کنم و ناراحتم که به المپیک صعود نکردیم و فکر می‌کنم ما لیاقت حضور در المپیک را داشتیم اما در هر صورت این اتفاق نیفتاد... امیدوارم بتوانم به تیم ملی بزرگسالان دعوت شوم تا آنجا توانایی‌هایم را نشان دهم.


9411
     
آی اسپورت
2016-02-20 19:15:30
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر