فهرست
انتقاد مجدد مشاور افشارزاده: استقلال خوب بازی نکرد
انتقاد مجدد مشاور افشارزاده: استقلال خوب بازی نکرد

انتقاد مجدد مشاور افشارزاده: استقلال خوب بازی نکرد

آی اسپورت-نصرالله عبداللهی آمده تا عملکرد مظلومی و استقلال را زیرذره‌بین داشته باشد. این را مصاحبه‌های مرد کهنه کار استقلالی‌ها به خوبی نشان می‌دهد.البته فعلا در اولین حضور عبداللهی، مظلومی توانست با برد از زمین خارج شود. بااین حال مشاور افشارزاده به کیفیت بازی استقلال اعتراض دارد. او در این مورد گفت:«روز گذشته بچه ها به پیروزی با ارزشی رسیدند. خوب دویدند و برای رسیدن به برد زحمت کشیدند اما به نظرم خوب بازی نکردند و باید بهتر از اینها باشیم.
این درست است که تیم خوب گسترش فولاد به ما سه امتیاز داد اما به نظرم برای بازی های بعدی باید هوشیارتر باشیم. اینکه می گویند خط هافبک استقلال در بحث بازیسازی مشکل دارد موضوع مهمی است اما اگر خسرو حیدری برگردد و به خط هافبک اضافه شود هم جابر انصاری راحت تر بازی می کند و هم امید ابراهیمی. با بازگشت خسرو مشکل خط هافبک ما حل خواهد شد. »
کدخبر:9403
  ۲  
آی اسپورت
2016-02-20 19:16:51
نظر دهید

۲ نظر
-
شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۴، ۱۹:۵۹
کاملاً درسته، استقلال زیبا بازى نمیکنه و تاکتیک تیم نوعاً مبتنى بر سانتر و توپ هاى بلنده نه کارهاى ترکیبى و مثلث هاى متوالى زمینى، ضمناً اگر اشتباهات داورى نبود سه امتیاز بازى را نمى گرفتیم.
برزو
يكشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴، ۰۹:۴۷
من نمیدونم این آقا یا خود افشار زاده شریک دزد اند یا رفیق قافله!! یکی نیست بهشون بگه خفه خون بگیرید تیم الان صدر جدوله و تو فینال حذفی هم صعود کرده اخر فصل مظلومی رو اخراج کنید هرکی رو دوست داشتید جاش بیارید تا فوتبال (به قول خودتون) زیبا بازی کنه! از بس که هم پرداختی هاشون به موقع است و تو نیم فصل تیم رو تقویت کردند از مظلومی انتقاد میکنن! یه طلب کرار رو نتونستند کامل بهش بدن تا حاشیه درست نکنه و در اختیار تیم باشه راه به راه مصاحبه میکنن و از عدم بازی زیبا(که به نظر من زیباترین بازی رو بین تمام تیمها استقلال داره بازی میکنه) گله میکنن!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر