فهرست
بازگشت سقف قراردادها: 400 میلیون برای مربی‌ها!
بازگشت سقف قراردادها: 400 میلیون برای مربی‌ها!

بازگشت سقف قراردادها: 400 میلیون برای مربی‌ها!

آی اسپورت- حجت الاسلام علیپور از بازگشت سقف قراردادها خبر می‌دهد. طرحی که یک بار ثابت کرد امکان اجرای آن وجود ندارد اما مثل این که کمیته صیانت این بار می‌خواهد آن را سفت و سخت‌تر از قبل اجرا کند. علیپور در این مورد گتف»«ما یک بازنگری در دستمزد بازیکنان و مربیان در لیگ آینده خواهیم داشت. مگر یک مربی چه کاری انجام می دهد که بخواهد 2 میلیارد تومان پول بگیرد؟ البته هیچ کدام از این مبالغ به طور تام و تمام به دست مربیان و بازیکنان نمی رسد و اکثرا پرونده های مالی و بدهی باشگاه ها در سازمان لیگ این را نشان می دهد. از طرف دیگر باعث می شود ذهنیت مردم نسبت به بازیکنان و مربیان جدایی ایجاد کند.
در چند روز گذشته شاهد بودیم مربی که استعفا داده بود گفت من 800 میلیون طلب خود را می بخشم. مگر این مربی چه کاری کرده که 800 میلیون می خواسته است. در سال آینده قانونی را خواهیم گذاشت که مربیان بیشتر از 400 میلیون و بازیکنان داخلی لیگ برتر بیشتر از 500 میلیون نخواهند گرفت و بقیه بازیکنان که در لیگ های اروپا یا آسیای شرقی حضور خواهند داشت می توانند دستمزدهای بالاتر بگیرند و به آنجا بروند. »
کدخبر:9403
کدخبر:9403
  ۵  
آی اسپورت
2016-02-20 20:34:47
نظر دهید

۵ نظر
-
شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۴، ۲۰:۴۳
سقف قراردادها فقط برای تضعبفه پرسپولیسه.
همیشه این قانون مسخره رو میزارن واستقلال و سپاهان رعایت نمیشه و فقط برای پرسپولیس رعایت میشه تا نتونه بازیکن جذب کنه.حالا هم برای فراری دادن برانکو این قانون وضع شد.من نمیدونم این آقا چرا برنمی گرده به حوزه .آخه تو رو چه به فوتبال
amin
شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۴، ۲۳:۰۶
اقایون دیدن یه کم مردم میان استادیوم فوتبال رونق گرفته گفتن چی کار کنیم ؟ افتابه رو بدیم دست اساتید خودشون میدونن چی کار کنن
-
شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۴، ۲۳:۳۱
لطفا سقف رواز پرویز شروع کنید
-
يكشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴، ۰۰:۰۷
شما برو دوغتو بنوش!!!
شمای اخوند چه... خوردی که میلیاردی میگیرین, این مربی ها هم کاری نکردند ولی شما هم همین طور
-
يكشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴، ۰۰:۲۱
مثلاً میخواهیم مربى مثل برانکو که همین الان چندتایى خواهان سفت و سخت داره با چهارصد میلیون با پرسپولیس ادامه بده! " خواهشاً شعرى نگید که تو قافیه اش بمونید" اینکار فقط به سطح کیفى لیگ ایران با کوچ دادن مربیان قابل و بازیکنان لژیونر بالقوه شدیداً لطمه خواهد زد. شرط عقل میگه " ازموده را ازمودن خطاست"
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر