فهرست
رئال ۳-۱ پی‌ا‌س‌جی؛ هدیه امری به کهکشانی‌ها
رئال ۳-۱ پی‌ا‌س‌جی؛ هدیه امری به کهکشانی‌ها

رئال ۳-۱ پی‌ا‌س‌جی؛ هدیه امری به کهکشانی‌ها

 

آی اسپورت- رئال در دیدار رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا موفق شد با نتیجه 3-1 پاریسن ژرمن را شکست بدهد و گام بلندی به سوی مرحله بعد بردارد. شاگردان زین‌الدین زیدان در این دیدار ابتدا با یک گل از حریف عقب افتادند اما در ادامه سه گل زدند و به یک پیروزی شیرین دست پیدا کردند. رئالی‌ها بازی را بهتر آغاز کردند و روی اولین حرکت این تیم، تونی کروس در محوطه جریمه پی اس جی سرنگون شد اما داور دستور به ادامه کار داد. حملات رئال ادامه پیدا کرد و در دقیقه 6، چیزی نمانده بود که مارکینیوش در تلاش برای دفع توپ دروازه خودی را باز کند اما توپ از کنار دروازه به بیرون رفت. پس از آن نوبت پاریسی‌ها بود تا برای دقایقی ابتکار عمل را در دست بگیرند اما این برتری در مالکیت توپ، منجر به ایجاد موقعیت خاصی روی دروازه رئال نشد. در دقیقه 26 رئال در موقعیتی مناسب پشت محوطه جریمه حریف صاحب یک ضربه آزاد شد که ضربه رونالدو به شکل خطرناکی از بالای دروازه به بیرون رفت. در حالی که رئالی‌ها تلاش می‌کردند تا هر طور شده به گل اول برسند، این پاریسی‌ها بودند که در دقیقه 33 به گل رسیدند. روی ارسال عالی امباپه از سمت راست بود که توپ با دخالت نیمار به آدریان رابیو رسید و او هم با یک ضربه غیرقابل مهار، دروازه رئال را باز کرد. برتری پاریسی‌ها بعد از این گل ادامه داشت و چیزی نمانده بود که این تیم در دقیقه 37 به گل دوم برسد اما حضور به موقع کاسمیرو، دروازه رئال را بسته نگه داشت. پس از آن نوبت رئالی‌ها بود که ابتکار عمل را در دست بگیرند و در دقیقه 44 می‌توانستند به گل برسند اما واکنش عالی آرئولا، مانع از باز شدن دروازه پی اس جی شد. اما سرانجام حملات رئال در دقیقه 45 به نتیجه رسید و این تیم صاحب یک ضربه پنالتی شد. خطای لو سلسو روی تونی کروس، باعث شد تا داور نقطه پنالتی را نشان بدهد. کریس رونالدو پشت ضربه قرار گرفت و با یک ضربه محکم کار را تمام کرد تا نیمه اول با تساوی 1-1 به پایان برسد.

نیمه دوم را رئال بهتر آغاز کرد اما اولین موقعیت خطرناک این نیمه را تیم میهمان ایجاد کرد. ولی ضربه امباپه را کیلور ناواس مهار کرد. چند دقیقه بعد رابیو می‌توانست گل دوم خود و تیمش را در این دیدار به ثمر برساند اما حضور به موقع سرخیو راموس، مانع از باز شدن دروازه رئال شد. حملات دو تیم ادامه داشت و هر دو تیم صاحب موقعیت‌های خوبی شدند اما نتوانستند از آنها استفاده کند. تا اینکه در دقیقه 83، رئال مادرید روی یک غافلگیری به گل رسید. روی ارسال آسنسیو به دهانه دروازه پی اس جی بود که با دفع ناقص آرئولا، توپ به کریس رونالدو برخورد کرد و وارد دروازه شد تا رئال 2-1 پیش بیفتد. بازیکنان پی اس جی هنوز از شوک این گل خارج نشده بودند که در دقیقه 86 گل دوم را دریافت کردند. این بار هم این آسنسیو بود که با پاس خوب، برای مارسلو موقعیت گلزنی ایجاد کرد و او هم با یک شوت دیدنی، اختلاف را به دو گل افزایش داد. در دقایق پایانی، بازیکنان پی اس جی تلاش زیادی برای جبران گل ها خورده انجام دادند اما توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با پیروزی 3-1 رئال به پایان رسید.

ورزش سه 

۲ ۲  
آی اسپورت
2018-02-15 01:41:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
محمد
پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶، ۰۱:۵۲
رونالدو امشب دوتا سوپر گل زد وای خدای من باورم نمیشه تاحالا گلای به این زیبایی ندیده بودم
۶
۶۶۶۶۶۶
پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۰:۴۴
ای بابا پی اس جی حتی اگه بهترینهای جهان در هر پست رو بگیره بازم در مقابل رئال حرفی برا گفتن نداشت نیمار و امباپه ک فقط دو نفرن.دور برگشت همین نتیجه میشه ب سود رئال یا شکست پی اس جی سنگسنتر میشه.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر