فهرست

کپی کریمی از مجیدی: بازنشر عکس جنجالی

آی اسپورت - هفته گذشته بود که فرهاد مجیدی عکسی از ورزشگاه آزادی منتشر کرد که نشان می داد مملو از هواداران استقلال است. پس از انتشار این عکس، پرسپولیسی ها گفتند مجیدی این عکس را فتوشاپ کرده و حتی عکس اصلی را منتشر کردند که نشان می داد نصفی از ورزشگاه قرمز هستند و نصفی هم آبی. این عکس در فضای اجتماعی بازتاب زیادی داشت و حتی باعث شد ایمون زاید هم با استقلالی ها شوخی کند.
اما جالب اینجاست که یعقوب کریمی هافبک چپ استقلال هم دقیقا همان عکس را منتشر کرد و نوشت: «استقلال واقعی را با حضور پر شور شما دیدیم. ایشالا جشن قهرمانی مان.»


منبع: خبرآنلاین
  ۶  
آی اسپورت
2016-02-21 06:47:56
نظر دهید

۶ نظر
برزو
يكشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴، ۰۹:۳۸
وقتی یکی تشخیص نده طرفداری از کدوم تیم بیشتر به نفعشه و طرفدار لنگ حقیر بشه باید با فوتوشاپ رنگش کرد تا بلکه سر عقل بیان. هروقت من یادمه استقلال تو جدول بالاتر از لنگ بوده از قدیم الایام که من بچه بودم! نمیدونم اخه رو چه حسابی طرفدار لنگ شدند! فقط یه سال لنگ علی دایی با دوجین ستاره تونست تو لیگ دوم بشه وگرنه همیشه لنگ زیر سرورش بوده.
برزو
يكشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴، ۱۰:۰۳
من حدس میزنم میخواد با این کار طرفداران لنگی بیان تو پیج خودش و به اون فحاشی کنن به جای اسطوره، به قولی با این کارش خیلی از خود گذشتگی کرده. لنگیها اینستاگرام رو به گند کشیدند.
استقلال = کمک داور
يكشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴، ۱۲:۴۷
برزو چی زدی؟؟؟؟ جنسش خوبه
آنتی کیسه
يكشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴، ۱۲:۵۲
برزو کوچولو خیلی بچه تر از اونی هستی که بخوای در مورد پرسپولیس و طرفداراش صحبت کنی ببند دهنتو که سایتو به گند کشیدی با نظرات مزخرفت
ehsan
يكشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴، ۱۳:۰۵
صحت عکس فوق رو نمیدونم ولی چندین بار یادمه که ورزشگاه یکدست آبی بوده
1. بازی با برق شیراز در سال 85 و جشن قهرمانی استقلال

2. بازی با داماش در سال 92 و جشن قهرمانی استقلال
-
يكشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴، ۱۳:۱۰
لنگ باز ضایع شد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر