فهرست
داستان توهین به منصوریان در اهواز: سوتفاهم شده
داستان توهین به منصوریان در اهواز: سوتفاهم شده

داستان توهین به منصوریان در اهواز: سوتفاهم شده

آی اسپورت -  علیرضا منصوریان در بازی نفت و استقلال اهواز شاهد توهین های زیادی بود. طرفدارانی که به ورزشگاه خانگی استقلال اهواز رفته بودند، به منصوریان توهین کردند چون می گفتند او به عرب های ایران توهین کرده است. ایراد آنها هم به یک مصاحبه بود، مصاحبه معروفی که او امسال بعد از حذف مقابل الاهلی امارات در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان با خبرآنلاین انجام داد. در آن مسابقه اماراتی ها به شکل عجیبی پرچم بزرگی از عربستان در ورزشگاه برافراشتند که باعث دلخوری شدید منصوریان شد.
او سپس گفت: «دوران مربیگری علیرضا منصوریان تازه شروع شده است. من به مردم ایران همین جا قول می دهم، در دوران مربیگری ام پوست فوتبال امارات را می کنم. بدترین فشاری که در تمام دوران فوتبالم به من آمد این کار اماراتی ها بود که پرچم عربستان را بالا بردند. من پارسال همه اماراتی ها را زدم. خیلی زمان دارم و قول می دهم که پوست فوتبال شان را می کنم.»
او همچنین در بخش دیگری از حرف هایش گفت: «من حاضر بودم 28 سال فوتبالم را بدهم ولی پرچم عربستان و امارات جلوی چشمم بالا نرود. وقتی این صحنه را دیدم گفتم خدایا تمام عقبه فوتبال من را بگیر ولی برنده این بازی باشم. حاضر بودم تمام افتخاراتم را بدهم تا اماراتی هایی را ببرم که پرچم عربستان را بالا بردند. من دوست داشتم مردم این صحنه ها را ببیند. دوست داشتم مردم کشورم ببیند که در حوزه خلیج فارس با ما چه رفتاری می شود.» این تمام حرف های منصوریان بود. او از ایران دفاع کرد و به هیچ وجه از واژه «عرب ها» استفاده نکرد بلکه به انتقاد از اماراتی ها و عربستانی ها پرداخت.


منبع: خبرآنلاین
  ۳  
آی اسپورت
2016-02-21 08:58:37
نظر دهید

۳ نظر
-
يكشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴، ۱۰:۰۴
دمت گرم منصورخان ان شاءالله که امسال شماوطارمی هازنده باشندوپوست اماراتیهاوعربستانیهاروبکنیدبامربیگیری وبازیهای خوبتان
-
يكشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴، ۱۰:۱۷
من هنوزم معتقدم سطح فرهنگ و شهور در قومیتهای کشور پایینه، وگرنه اینقدر سوتفاهم پیش نمیومد
برزو
يكشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴، ۱۵:۵۲
خطاب به اون کسی که کامنت اول رو گذاشته: "امسال شما" اشتباست "امثال شما" درسته، با عرض معذرت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر