فهرست
کدام مصاحبه منصوریان باعث سوء تفاهم شد؟
کدام مصاحبه منصوریان باعث سوء تفاهم شد؟

کدام مصاحبه منصوریان باعث سوء تفاهم شد؟

آی اسپورت - علیرضا منصوریان در بازی نفت و استقلال اهواز شاهد توهین های زیادی بود. طرفدارانی که به ورزشگاه خانگی استقلال اهواز رفته بودند، به منصوریان توهین کردند چون می گفتند او به عرب های ایران توهین کرده است. ایراد آنها هم به یک مصاحبه بود، مصاحبه معروفی که او امسال بعد از حذف مقابل الاهلی امارات در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان انجام داد. در آن مسابقه اماراتی ها به شکل عجیبی پرچم بزرگی از عربستان در ورزشگاه برافراشتند که باعث دلخوری شدید منصوریان شد.
او سپس گفت: «دوران مربیگری علیرضا منصوریان تازه شروع شده است. من به مردم ایران همین جا قول می دهم، در دوران مربیگری ام پوست فوتبال امارات را می کنم. بدترین فشاری که در تمام دوران فوتبالم به من آمد این کار اماراتی ها بود که پرچم عربستان را بالا بردند. من پارسال همه اماراتی ها را زدم. خیلی زمان دارم و قول می دهم که پوست فوتبال شان را می کنم.»
او همچنین در بخش دیگری از حرف هایش گفت: «من حاضر بودم ۲۸ سال فوتبالم را بدهم ولی پرچم عربستان و امارات جلوی چشمم بالا نرود. وقتی این صحنه را دیدم گفتم خدایا تمام عقبه فوتبال من را بگیر ولی برنده این بازی باشم. حاضر بودم تمام افتخاراتم را بدهم تا اماراتی هایی را ببرم که پرچم عربستان را بالا بردند. من دوست داشتم مردم این صحنه ها را ببیند. دوست داشتم مردم کشورم ببیند که در حوزه خلیج فارس با ما چه رفتاری می شود.» این تمام حرف های منصوریان بود. او از ایران دفاع کرد و به هیچ وجه از واژه «عرب ها» استفاده نکرد بلکه به انتقاد از اماراتی ها و عربستانی ها پرداخت.

منبع: خبر آنلاین
  ۲  
آی اسپورت
2016-02-21 11:41:16
نظر دهید

۲ نظر
حسین
يكشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴، ۱۲:۱۲
نه داداش این نبود
خیلی خوب میدونید کدوم مصاحبه اس
ولی با این کارتون دارین عربهای خوزستانو بد جلوه میدین
پرززز
يكشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴، ۱۲:۴۶
مصاحبه ایشون مربوط ب زمانیه ک برای تجلیل ازشهدای جنگ با عراق و متحدان عربش اقای منصوریان گفتن اگر شهدا نبودن ما الان عربی صحبت میکردیم ک با توجه ب موضوع مصاحبه معلوم بود منظورش اعراب عراقیس‏(بازی برگشت با استقلال‏)‏نمیدونم چرا هموطنای عرب زبان این رو ب خودشون گرفتن .بعد از این مصاحبه هم منصوریان با پست تبریک سال نو و تبریک به قومیتهای مختلف مثل اعراب و ... نشون داد ک همه قومیتها براش محترمن .واقعا خیلی سختگیرانه بود چنین برداشتی از مصاحبه ایشون .امیدوارم هموطنان عرب ببخشند و دیگه دنبال نکنن چون میبینیم هنوز دارند برنامه ریزی میکنن برا بازی با اس خوزستان
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر