فهرست
ستون طنزیم: دو هفته بعد مظلومی و برانکو ...
ستون طنزیم: دو هفته بعد مظلومی و برانکو ...

ستون طنزیم: دو هفته بعد مظلومی و برانکو ...

هومن جعفری آی اسپورت - بله آقا! لب لعلی هم از برانکو نچشیدیم و نوبت اخی بودن نامبرده هم رسید. وی که تا دیروز اگر تیمش را 10 نفره هم روانه میدان می‌کرد و یادش می‌رفت نفر یازدهم را بفرستد داخل زمین، همه فکر می‌کردند دارد یک نوآوری آوانگاردی می‌کند که آن سرش ناپیدا، حالا اگر دقیقه آخر هم روی سوتی زمین و زمان و کج بودن زمین و سوراخ بودن لایه ازن گل بخورد مقصر به حساب می‌آید! چند روزی بود احساس می‌شد کوپن استاد ته کشیده باشد اما حجم حملاتی که بعد از تساوی مقابل سایپا به استاد شده آنقدر تند است که باورکردنی نیست. یعنی از فان‌خال کمتر انتقاد می‌کنند تا برانکو! بابا شما که پوسترش را می‌زدید روی دیوار اتاقتان و شب‌ها قبل از خواب با دیدن عکسش گریه می‌کردید. یک دفعه چرا اخی شد برایتان؟ نتیجه اخلاقی: رویشان نمی‌شد وگرنه برایش تیتر می‌زدند از همان اول هم مالی نبودی بری! نتیجه غیراخلاقی: الان وقت تعریف کردن از پرویز مظلومی است که دارد به جوان‌هایش بازی می‌دهد و شاخ غول را شکسته. دو هفته بعد مظلومی دوباره بد می‌شود و برانکو دوباره می‌شود مورینیوی کلایورت! کوزت و تناردیه ها سبکی از بیانیه نویسی مطبوعاتی - باشگاهی باب شده که در آن نویسنده با در نظر گرفتن جمیع جهات، یک چیزهایی در باب مظلومیت تیم خودش می‌نویسد که حقیقتا ویکتور هوگو موقع نوشتن سرگذشت کوزت در چنگال تناردیه‌ها، به عقلش نرسید این چیزها را بنویسد! اگر جا داشتیم کل نامه را می‌گذاشتیم خدمتتان اما همین سه خط را بخوانید تا یادتان باشد که مالک این باشگاه همان بزرگواری بود که ماشین یکی از مسوولان را به یک قیمت بالایی خرید و بعدش... بعدش را بروید از روزنامه نگاران اقتصادی بپرسید! «سرگذشت باشگاه گسترش فولاد تبریز در فوتبال ایران، آیینه تمام نما از مظلومیت و بی عدالتی بر یک مجموعه خصوصی است که با تمامی ناملایمتی ها، صرفا به‌خاطر علاقه جوانان و شوق به افزایش نشاط در جامعه، در این راه پایدار مانده و تداوم فعالیت را وظیفه و تکلیف می‌داند.» بابا مظلوم‌ها! بابا کوزت‌ها! ‌ای گیر تناردیه‌ها افتاده!‌ ای آدم خوب‌های مظلوم! ‌ای دخترک کبریت فروش در دیاری که عصا از کور می‌دزدند! تنها تو بمان! راستی پژو الان کجاست؟

کد خبر:9402
  ۵  
آی اسپورت
2016-02-21 11:53:18
نظر دهید

۵ نظر
برزو
يكشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴، ۱۲:۳۷
حرکت مظلومی که به جوانها داره بازی میده خاری هست تو چشم تمام لنگیها، ایشالا همین روزبه چشمی و کریمی و جابر انصاری و ... اسطوره های اینده ی استقلال خواهند بود.
-
يكشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴، ۱۴:۲۲
یخ کنی
-
يكشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴، ۱۴:۴۱
عزیزم جابرانصاری ک ۲۹ سالشه خخخ..مهدی طارمی،احمدنوراللهی،فرشاداحمدزاده،محمدانصاری،علی علیپور،میلادکمندانی..اینا پیرن حتما..
برزو
يكشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴، ۱۶:۰۵
فرهاد مجیدی تو 34 سالگی اون گل "شیث بدو آی بدو" رو زد. جابر انصاری تازه اول کاره.
هومن جعفری
يكشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴، ۱۶:۴۳
دوست عزیز بی نامی که برای بنده آرزوی یخ کردن را نمودی. ضمن تشکر به اظلاع می رساند رضایت مشتری رضایت ماست. برای رسیدن شما به آرزویتان تلاش می کنم ولی قولی نمی دهم.اگر پیشنهاد دیگری دارید در خدمتم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر