فهرست
کارشناسی: انتقادِ شدیدِ اسکای اسپورتسی‌ها از ون گال
کارشناسی: انتقادِ شدیدِ اسکای اسپورتسی‌ها از ون گال

کارشناسی: انتقادِ شدیدِ اسکای اسپورتسی‌ها از ون گال

پل مرسون: این اد وودوارد است که از ون گال حمایت می‌کند. به نظرم باختِ یونایتد به میتیلند بدترین نتیجه‌یِ اونا از سالِ 1984 بدین سو، وقتی به بورنموس باختند، بود. تیمی مثلِ میتیلند اصلا در سطحی نیست که در یک زمین با یونایتد قرار بگیرد. واقع چطور ون گال هنوز پستِ خودش را حفظ کرده؟ هیچ مربی‌ای در جهان، غیر از آرسن ونگر، نمی‌تواند در چنین شرایطی پستِ  خودش را حفظ کند. من نمیدونم استانداردهایِ منچستر یونایتد در حالِ حاضر چیست. اونا قبلا فقط به فکرِ قهرمانی در لیگِ برتر بودند ولی بعید میدونم هنوز این استاندارد را داشته باشند.
 
فیل تامسون: ون گال مدام می‌گوید اد وودوارد و سر الکس فرگوسن و مالکینِ باشگاه پشتش ایستاده‌اند. ون گال با این کار اونا را در موقعیتِ بدی قرار داده است. اون می‌خواد همه بدونن که باشگاه ازش حمایت می‌کند و اگر یک دفعه اخراجش کنند، پرستیژِ باشگاه زیرِ سوال می‌رود. یونایتد هنوز فرصتِ چهارم شدن در لیگ را دارد و هفته‌ای مهم در دو جام را هم در پیش دارد. اما اگر مسئولین یونایتد تصمیمِ مبنی بر اخراجِ ون گال را بگذارند برایِ بعد از بازیِ جامِ حذفی و بازیِ یوروپا لیگ، و اگر یونایتد از این دو جام حذف شود، واقعا کارشان خنده‌دار خواهد بود.
 
چارلی نیکولاس: من فکر می‌کنم خودِ ون گال هم در شرایطِ بدی قرار گرفته و عملا باید پیشِ گلیزرها برود و بگوید: «تکلیفِ من چیه؟» مسئله اینجاست که یونایتد چندتا رئیس دارد و مالکین باشگاه در حالِ حاضر دارند تا جایی که می‌شود تصمیمشان را به عقب بندازند تا خاطره‌یِ اخراجِ دیوید مویز و انتقاداتِ زیادی که ازشان شد تکرار نشود. گلیزرها فکر کردند کارنامه‌یِ پربارِ لویی ون گال برایِ هدایتِ تیمشان کافیست، که ثابت شد نیست. تنها عاملی که گویا در حالِ حاضر مانع از اخراجِ ون گال می‌شود خودِ گلیزرها هستند.
 
تونی کاتی: منچستر یونایتد خیلی خوش‌شانس است که سر بابی چارلتون و سر الکس فرگوسن به عنوانِ دو مردِ فوتبالیِ بزرگ را دارد. اصلا مدیران و مالکین را فراموش بکنید. با داشتنِ چنین مردانی انتظار می‌رفت که ون گال اخراج شود. من واقعا متعجبم که چطور ون گال هنوز در یونایتد باقی مانده است!
 
 
  ۱  
آی اسپورت
2016-02-21 12:33:32
نظر دهید

۱ نظر
برزو
يكشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴، ۱۵:۱۴
هلند فان خال تو جام جهانی 2014 فقط یه بازی خوب انجام داد اونم جلوی اسپانیا که 5-1 بردند (که به نظرم خود بازیکنا به خاطر انتقام محکم بازی کردند) دیگه بقیه بازیها رو شانسی بردند و تو رده بندی هم برزیل بحران زده رو 3-0 بردند ولی متاسفانه منچستری ها گول این نتایج رو خوردند و با فان خال قرارداد بستند. از همون اول قرارداد بستن با فان خال اشتباه بود الانم نگه داشتنش یا به اصطلاح اخراج نکردنش اشتباست. دو تا ضرب المثل هست که مطمئنم وودوارد و گلیزرها هیچ اعتقادی بهش ندارن: "ماهی رو هروقت از اب بگیری تازه است." و "جلوی ضرر رو هروقت بگیری نفعه"
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر