فهرست
زرینچه: به عقب برگردیم دستیار قلعه‌نویی نمی‌شوم
زرینچه: به عقب برگردیم دستیار قلعه‌نویی نمی‌شوم

زرینچه: به عقب برگردیم دستیار قلعه‌نویی نمی‌شوم

آی اسپورت - جواد زرینچه فصل گذشته در استقلال دستیار امیر قلعه‌نویی بود. او در مقایسه آن تیم با تیم امسال استقلال می‌گوید:«این استقلال بی حاشیه تر است. سال گذشته بازیکنان از جام جهانی برگشته بودند و ناآماده و خسته بودند. ضمنا انتظارات از آنها بالا بود. ولی الان مساله فرق می کند و حاشیه کمتر است.»
زرینچه می‌گوید دوست دارد مربیگری کند و دیگر به دستیاری فکر نمی‌کند:«من بنا به دلایلی که برایم اهمیت داشت سال گذشته  آن مسئولیت را قبول کردم. من باید کنار آنها قرار می گرفتم تا بتوانم مسیری که مدنظر دارم طی کنم. سال گذشته اصلا در بحث فنی استقلال دخالتی نداشتم اما برای اینکه رفاقتم را به امیر قلعه نویی نشان دهم پیشنهاد او را قبول کردم اما صادقانه می گویم که اگر زمان به عقب برگردد قبول نمی کنم مربی استقلال شوم.»

کد خبر:9402
  ۴  
آی اسپورت
2016-02-21 13:41:41
نظر دهید

۴ نظر
-
يكشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴، ۱۵:۳۳
حیف از تو جواد جان حیف که رفتی پیش قلعه نوعی کار کردی تو خودت واسه ما اسطوره ای بودی
برزو
يكشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴، ۱۵:۴۲
به خاطر قرارداد 150 میلیونی که قرار بود تو یه فصل بگیره شاکی بود و میگفت ارزش "جواد زرینچه" خیلی بیشتر از اینهاست! الانم که به قول خودش پارسال در بحث فنی استقلال دخالتی نداشته! (معلوم نیست اگه استقلال قهرمان شده بود بازم همین حرفو میزد یا نه!) من نمیدونم اگه قراره در بحث فنی استقلال دخالتی نداشته باشه و تو سایر بخشها دخالت داشته باشه چرا یه کارمند نیاوردند تا با حقوق اداره کاری، کارها رو پیش ببره؟ فساد که میگن همیناست!
برزو
يكشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴، ۱۶:۲۴
::::روشهای جدید دوپینگ به شدت خطرناک هستند و باعث بروز سکته و ایست قلبی میشوند:::: این جمله رو تو صفحه ی اول سایت جهانی مبارزه با دوپینگ هم نوشته (www.wada-ama.org) من اصلا منظورم ازین جمله به فرد خاصی نیست از انجا که اینجا اکثرا شاید ورزش هم بکنند میخوام سمت دوپینگ نرن اینم مث مسئله ی اعتیاد میمونه قبل از اینکه کسی سمتش بره باید روشنگری کرد نه بعد از سکته. حالا هی بیایید بهم بد و بیراه بگید. من منظور خاصی ازین جمله ندارم خلاص شد و رفت!
حمیدرضا
يكشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴، ۱۹:۵۸
حق با برزوست. برزو اسپورت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر