فهرست
آنچلوتی: اولویت رئال قهرمانی در اروپاست
آنچلوتی: اولویت رئال قهرمانی در اروپاست

آنچلوتی: اولویت رئال قهرمانی در اروپاست

آی اسپورت- کارلو آنچلوتی سرمربی ایتالیایی تیم رئال مادرید تایید کرد اولویت این تیم در رقابت های این فصل قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپاست. رئال مادرید از سال 2002 تا کنون موفق به قهرمانی در اروپا نشده است و کهکشانی ها بیصبرانه منتظر جام دهم اروپایی هستند. رئال مادرید باید چهارشنبه شب در مرحله ی یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان به مصاف دورتموند برود.

آنچلوتی به ایستگاه رادیویی آنکیو اسپورت گفت:«رویای کنونی رئال مادرید قهرمانی در رقابت های لیگ قهرمانان است. اما ما در لالیگا با تمام قدرت به میدان خواهیم رفت.»

رئال در اوایل این ماه به صدر جدول لالیگا رسید اما دو باخت متوالی برابر بارسلونا و سویا این تیم را تا جایگاه سوم پایین آورد. پس از این دو باخت "لوس مرنگوئس" با برد 0-5 برابر رایووایکانو کمی از شرایط بحرانی دور شد اما از دیدگاه منتقدین رئال در هفته های اخیر افت محسوسی داشته است.

«ما هفته های زیادی صدرنشین بودیم و باختی نداشتیم. ما دو باخت غیر منتظره را تجربه کردیم و حالا عقب افتاده ایم. اما به جنگیدن ادامه می دهیم و تا هفته های پایانی از مدعیان خواهیم بود.»

این اولین فصل حضور آنچلوتی در صدر کادر مربی گری رئال مادرید است و این مربی اعتقاد دارد این فصل تجربه ای ویژه در کارنامه ی مربی گری اش بوده است.

«رئال کامل ترین تیمی است که من مربی آن بوده ام. در کنار بازیکنان بزرگی مثل رونالدو من با تعداد زیادی از بازیکنان جوان و آینده دار روبرو هستم. می خواهم بگویم این فصل فقط بیل به تیم ما اضافه نشد بلکه ما 5 بازیکن جوان و آینده دار نیز به ترکیبمان اضافه کردیم.»

     
آی اسپورت
2014-03-31 19:54:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر