فهرست
تبعات درگیری با نصرتی/ رحمتی یک بازی بزرگ را از دست می‌دهد؟
تبعات درگیری با نصرتی/ رحمتی یک بازی بزرگ را از دست می‌دهد؟

تبعات درگیری با نصرتی/ رحمتی یک بازی بزرگ را از دست می‌دهد؟

آی اسپورت- همه چیز از ثانیه‌های پایانی بازی استقلال و ذوب‌آهن در فولادشهر شروع شد. بازی با نتیجه مساوی بدون گل در جریان بود که مهدی رحمتی برای زدن یک ضربه شروع مجدد از کنار دروازه‌اش حسابی وقت تلف کرد. او آن‌قدر لفتش داد که در نهایت داور مجاب شد کارت زردش را از جیب بیرون بکشد. به همین سادگی رحمتی سومین کارت زرد فصلش را گرفت و بازی با استقلال‌اهواز را از دست داد.
با این وجود کوچک‌ترین اثری از ناراحتی در سیمای کاپیتان استقلال به چشم نمی‌خورد؛ طوری که خیلی‌ها او را به گرفتن اخطار عمدی متهم کردند. از قرار معلوم رحمتی قصد داشت با دریافت کارت سوم، خودش را از یک کابوس چند هفته‌ای نجات دهد. او بازی آسان با استقلال‌اهواز را از دست داد تا بعد از آن بتواند با خیال راحت و بدون ترس از محرومیت درون دروازه تیمش بایستد.
اما اوضاع آن‌طور که رحمتی انتظار داشت پیش نرفت. ابتدا استقلال به استقلال‌اهواز امتیاز داد و بعد خود رحمتی مقابل گسترش‌فولاد یک کارت زرد دیگر گرفت. با توجه به اینکه هر بازیکن بعد از یک بار سه اخطاره شدن، از دفعه بعد با دریافت دو کارت زرد محروم می‌شود، حالا رحمتی یک بار دیگر در آستانه محرومیت قرار گرفته است.
استقلال در مسابقه بعدی باید با راه‌آهن بازی کند. رحمتی فقط همین یک بازی را فرصت دارد که کارت بگیرد و یک مسابقه نسبتا آسان، یعنی دیدار با پدیده در تهران را از دست بدهد. در غیر این صورت از هفته بیست‌وسوم به بعد فرصتی برای کارت گرفتن رحمتی نیست و او تا هفته بیست‌ونهم در هر دیداری که اخطار بگیرد، یک بازی مهم را از دست داده است.
بعد از بازی با پدیده، استقلال به ترتیب با تیم‌های استقلال خوزستان، سپاهان، پرسپولیس، فولاد، سایپا، تراکتورسازی و صبای قم دیدار خواهد کرد. طبیعی است که همه این مسابقه‌ها مهم هستند و با توجه به عملکرد طالب‌لو در بازی‌هایی که به میدان رفته، محرومیت رحمتی برای آبی‌ها با ریسک بالایی همراه خواهد بود.
البته رحمتی یک راه دیگر هم دارد؛ اینکه تا آخر فصل بدون گرفتن کارت به کار خودش ادامه بدهد؛ ماموریتی که با توجه به خشونت عجیب او در این فصل، کمی دشوار به نظر می‌رسد.


9411
  ۹  
آی اسپورت
2016-02-21 14:35:45
نظر دهید

۹ نظر
فرشاد33
يكشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴، ۱۴:۵۳
اقای ریاکارانقدری موزی هست که بدونه چجوری خودشوجلوی تیم ضعیف محروم کنه ولی جالب اینجاس که فرقی نمیکنه اخرفصل 6م میشن
جرایم فقط برای قرنهای بعده
يكشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴، ۱۵:۰۰
جریمه و محرومیت برای استقلال فقط برای سالهای اینده لحاف میشه روی سر حسنزاده تا راحت بخوابه
برزو
يكشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴، ۱۶:۲۳
::::روشهای جدید دوپینگ به شدت خطرناک هستند و باعث بروز سکته و ایست قلبی میشوند:::: این جمله رو تو صفحه ی اول سایت جهانی مبارزه با دوپینگ هم نوشته (www.wada-ama.org) من اصلا منظورم ازین جمله به فرد خاصی نیست از انجا که اینجا اکثرا شاید ورزش هم بکنند میخوام سمت دوپینگ نرن اینم مث مسئله ی اعتیاد میمونه قبل از اینکه کسی سمتش بره باید روشنگری کرد نه بعد از سکته. حالا هی بیایید بهم بد و بیراه بگید. من منظور خاصی ازین جمله ندارم خلاص شد و رفت!
حمیدرضا
يكشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴، ۱۹:۴۴
برزوجان احسنت که اینقدرخوبی. آفرین پسرم که اینقدر به فکر دیگرانی.
hossein
دوشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۴، ۱۵:۰۷
فرشاد جان ریا کار اون مهاجمیه که راه میره میخوره زمین
علی جوانبخت
دوشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۴، ۱۵:۱۷
حرس نخور لنگی، شیرت خشک میشه..
Hosi
دوشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۴، ۱۵:۳۴
Daste jabero negah kojast
امید ابی
دوشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۴، ۲۲:۲۴
از برنج طارمی که بهتره کافیه از کنارش رد بشن یه حوری دایف میره انگار با تریلی تصادف کرده
-
پنجشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۴، ۱۶:۳۰
زین پس به جای واژه ی نامأنوس "دایو" بگویید "دایف"..خخخ
ا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر