فهرست
استقلال ‌اهواز، عجیب‌ترین تیم ایران؛ خداحافظی زودهنگام با تیمی که بازیکنانش در مسجد می‌خوابند!
استقلال ‌اهواز، عجیب‌ترین تیم ایران؛ خداحافظی زودهنگام با تیمی که بازیکنانش در مسجد می‌خوابند!

استقلال ‌اهواز، عجیب‌ترین تیم ایران؛ خداحافظی زودهنگام با تیمی که بازیکنانش در مسجد می‌خوابند!

یک برد در ٢١ بازی و ١٩ بازی بدون کسب پیروزی رکوردی است که قعرنشین این فصل لیگ برتر از خودش به‌جا گذاشته، به نحوی که از همین حالا می‌توان این تیم را یکی از سقوط‌کنندگان قطعی به لیگ دسته اول در پایان ٣٠ هفته رقابت در لیگ برتر دانست.
کمتر از یک‌میلیارد استقلال اهواز که نامش یادآور خاطرات خوبی در دهه ٨٠ برای فوتبال‌دوستان کشورمان است،‌ در ابتدای این فصل با حرف و حدیث‌های فراوان امتیاز تیم فولاد نوین را خریداری کرد تا به جای این تیم تازه صعود کرده در لیگ پانزدهم حاضر شود. درحالی‌که شنیده می‌شود حتی هنوز هم چک‌های خرید امتیاز لیگ برتری این تیم پاس نشده، آمارهای عجیبی از آبی‌های اهواز استخراج می‌شود. تغییرات متعدد در کادر مدیریتی، فنی و بازیکنان این تیم باعث شده تا حتی هوادارانش هم دچار سردرگمی شوند. اخیرا یعقوبی، مدیرعامل استقلال اهواز مدعی شده بازیکنانی که این تیم را در نیم فصل دوم همراهی می‌کنند، در مجموع قراردادهایی زیر یک‌میلیارد امضا کرده‌اند که یک رقم عجیب در فوتبال حرفه‌ای امروز به حساب می‌آید.
از خیابان تا مسجد در نیم‌فصل اول چند باری بازیکنان استقلال اهواز به دلیل بدهی این باشگاه به هتل راه داده نشدند و حتی کار به‌جایی رسیده که بعد از بازی هفته بیست‌ویکم با نفت، سرمربی این تیم مدعی شده بازیکنان تیمش شب قبل از بازی را در مسجد گذراندند. البته او دیروز در اظهارنظری جدید حضور در مسجد را تکذیب و عنوان کرده اصلا اردویی شب قبل از بازی وجود نداشته و آنها صبح روز بازی دور هم جمع شده‌اند. همین حالا و در فاصله ٩ هفته تا پایان مسابقات لیگ استقلال اهواز امتیازاتش ٢ رقمی نشده و برای نجات از منطقه سقوط نیاز به ١٢ امتیاز دارد. به نظر می‌رسد حداقل امتیازی که آبی‌پوشان اهوازی تا پایان فصل برای بقا در لیگ نیاز دارند، ٢٠ امتیاز دیگر است و درواقع فقط معجزه می‌تواند‌ آنها را از سقوط نجات دهد.
     
آی اسپورت
2016-02-21 14:53:49
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر