فهرست
نکته روز: از سید تا حامد/ پراخطارترین گلرهای لیگ برتر
نکته روز: از سید تا حامد/ پراخطارترین گلرهای لیگ برتر

نکته روز: از سید تا حامد/ پراخطارترین گلرهای لیگ برتر

آی اسپورت- سیدمهدی رحمتی؛ یکی از ستاره‌های هفته بیست و یکم لیگ برتر بود. سنگربانی که تا آخرین ثانیه‌های بازی،  موفق به بسته نگه داشتن دروازه‌اش در مقابل بازیکنان گسترش فولاد شد و بعد از چند سیو بسیار خوب و ایستادگی در مقابل یک ضربه پنالتی، سرانجام در وقت‌های تلف شده یک گل از شاگردان فراز کمالوند دریافت کرد. درگیری مرد سبزپوش دروازه استقلال با محمد نصرتی در این بازی، منجر به اخراج مدافع شناخته‌شده گسترش شد و عملا کار این تیم را در مسابقه تمام کرد. این صحنه البته یک اخطار نیز برای رحمتی به همراه داشت تا این دروازه‌بان در مقام پرکارت‌ترین گلر لیگ پانزدهم تثبیت شود. سیدمهدی رحمتی در دیدار رفت با گسترش فولاد در تبریز نیز از داور مسابقه اخطار دریافت کرده بود. به جز این کارت زرد، او در بازی هفته اول با سیاه‌جامگان اخطار گرفت و در بازی حساس با ذوب در اصفهان نیز به علت اتلاف وقت کارت زرد داور را در مقابل چشمان‌اش دید تا مسابقه با استقلال اهواز را از دست بدهد. او حالا با 4 کارت زرد؛ پراخطار‌ترین دروازه‌بان این فصل فوتبال ایران به شمار می‌رود و با دریافت تنها یک اخطار دیگر، برای دومین بار از بازی‌های این فصل محروم خواهد شد.
 بعد از گلر اول استقلال؛ رشید مظاهری دومین دروازه‌بان پراخطار لیگ پانزدهم به شمار می‌رود. او در دقایق پایانی 3 مسابقه برابر استقلال، سیاه‌جامگان و پرسپولیس کارت زرد گرفته و نبرد با استقلال اهواز را به خاطر محرومیت از دست داده است. در کنار اخباری؛ حامد فلاح‌زاده نیز 3 بار از داورها کارت زرد دریافت کرده و به همین خاطر از حضور در یک مسابقه محروم شده است. حامد لک با دو کارت زرد؛ چهارمین دروازه‌بان پراخطار لیگ برتر به شمار می‌رود. او در سه هفته ابتدایی لیگ برتر دو بار از داورها اخطار گرفت اما بعد از تذکر کادر فنی صبا این عادت را اصلاح کرد تا همچنان هیچ مسابقه‌ای را در رقابت‌های لیگ از دست نداده باشد. جالب اینجاست که همه این گلرها؛ از بهترین سنگربانان این فصل رقابت‌های لیگ برتر بوده‌اند. از بین ستاره‌های خط دروازه لیگ برتر، تنها اخباری و خسوس نسبت چندانی با اخطار گرفتن از داورها ندارند. 


کدخبر:9405
  ۲  
آی اسپورت
2016-02-21 14:55:10
نظر دهید

۲ نظر
برزو
يكشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴، ۱۶:۲۳
::::روشهای جدید دوپینگ به شدت خطرناک هستند و باعث بروز سکته و ایست قلبی میشوند:::: این جمله رو تو صفحه ی اول سایت جهانی مبارزه با دوپینگ هم نوشته (www.wada-ama.org) من اصلا منظورم ازین جمله به فرد خاصی نیست از انجا که اینجا اکثرا شاید ورزش هم بکنند میخوام سمت دوپینگ نرن اینم مث مسئله ی اعتیاد میمونه قبل از اینکه کسی سمتش بره باید روشنگری کرد نه بعد از سکته. حالا هی بیایید بهم بد و بیراه بگید. من منظور خاصی ازین جمله ندارم خلاص شد و رفت!
-
يكشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴، ۲۲:۱۶
فکرکنم این برزوخان نوارکاست قورت داده که بانفس کشیدن دکمه تکرارش کارمیکنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر