فهرست
مویس: منچستر برای بازی با بایرن آماده است
مویس: منچستر برای بازی با بایرن آماده است

مویس: منچستر برای بازی با بایرن آماده است

آی اسپورت- نمایش نه چندان پایدار منچستر یونایتد در رقابت های این فصل لیگ برتر باعث شده هوادران نسبت به موفقیت تیم دیوید مویس در دیدار با بایرن مونیخ بدبین باشند. برد 1-4 یونایتد در برابر استون ویلا در دیدار اخیر منچستر با استون ویلا بار دیگر امیدها را برای رسیدن شیاطین سرخ به رقابت های لیگ قهرمانان سال آینده زنده کرد.

او درباره ی بازی فرداشب تیمش برابر بایرن مونیخ گفت:«دیدار خیلی خوبی در پیش داریم و می توانیم در برابر بایرن مونیخ خود را بیازماییم. فکر می کنم فشار در این مسابقه روی هر دو تیم به یک میزان باشد چرا که هر دو به یک اندازه مشتاق برد هستیم. ما مثل تیم های دیگر قدرتمند هستیم. ما باید خود را نشان دهیم و من به بازیکنان تیمم اعتقاد دارم. فکر می کنم همه ی بازیکنان به دنبال فیکس بازی کردن هستند.»

«در تمرینات بازیکنان به من نشان داده اند که همه  به دنبال بازی کردن در بازی با بایرن هستند. کاملا مشخص است که این بازی دو بازی رفت و برگشت است و و ما باید در هر دو بازی با ثبات باشیم. باید در دیدار رفت کمی احتیاط کنیم چرا که بازی برگشت در آلمان خواهد بود. دوست داریم با یک برد به آلمان برویم.»

دو تیم پس از بازی در دور یک هشتم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان در سال 2010 که در آن بایرن توانست با کسب نتیجه ی 4-4 در مجموع و استفاده از قانون گل زده در خانه ی حریف صعود کند، با هم روبرو نشده اند.

     
آی اسپورت
2014-03-31 20:20:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر