فهرست
حمایت حاج فتل از مجیدی: حافظه مدعیان فتوشاپ مشکل دارد!
حمایت حاج فتل از مجیدی: حافظه مدعیان فتوشاپ مشکل دارد!

حمایت حاج فتل از مجیدی: حافظه مدعیان فتوشاپ مشکل دارد!

آی اسپورت- تصویر منتشر شده از فرهاد مجیدی در اینستاگرام برای دعوت استقلالی‌ها به ورزشگاه ازادی جنجال‌های زیادی به پا کرده‌بود. پرسپولیسی‌های فعال در اینستاگرام با جستجوی تصویر اصلی، ادعا کردند تصویر منتشر شده توسط مجیدی فتوشاپ است. این جنجال‌ها جایی اوج گرفت که فرزاد مجیدی در حمایت از برادرش، بعد از برد برابر گسترش پرسپولیسی‌ها را به فتوشاپ جمعیت استقلالی حاضر در ورزشگاه دعوت کرد! حالا علی فتح‌الله زاده هم از تصویر منشر شده توسط مجیدی دفاع کرد و گفت: «این حرف ها یا از بی اطلاعی است یا از اطلاعات کم آنهایی که می گویند با فتوشاپ سکوهای آزادی را آبی کرده اند، شاید هم حافظه شان مشکل دارد که اینگونه حرف می زنند. این اتفاق حداقل در دوران مدیرعاملی من سه بار رخ داد که 120 هزار بلیت فروختیم و علاوه بر آن بسیاری از تماشاگرانی که به سمت آزادی می آمدند به خانه هایشان برگشتند. حضور طرفداران استقلال دربازی روز جمعه گذشته اتفاق مثبت و خوبی بود که البته با حضور فرهاد مجیدی در ورزشگاه آزادی حال و هوای بهتری پیدا کرد. این اتفاق به سود تیم استقلال بود و باعث بالارفتن روحیه بچه های تیم شد. پیشنهاد من به مدیران باشگاه استقلال این است که این روال را تا پایان فصل ادامه دهند و دیگر بازی های خانگی استقلال را هم رایگان کنند. من مطمئن هستم با حضور هواداران استقلال با عزم جزم تری به سوی قهرمانی گام خواهد برداشت.»

کد خبر: 9401
  ۵  
آی اسپورت
2016-02-21 15:24:12
نظر دهید

۵ نظر
پرسپولیسی
يكشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴، ۱۵:۴۴
فتولا فتولا تو اسگلی به مولا
reza
يكشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴، ۱۶:۰۵
نه فتل جان.مشکل شما و اسطوره تیمتونین که کلا علاقه زیادی به فتوشاپ بازی دازین. مثل اینکه خودت یادت رفته بازی دربی که محمد نوری گل زد بهتون و داور به اشتباه آفساید گرفت خود شما دست به هنرنمایی با فتوشاپ زدی و عکس روزنامه رو فتوشاپ کردی و محمد نوری رو بردی تو آفساید اون هم خیلی آماتور. نشون به اون نشون که فردوسی پور تو برنامه نود عکس واقعی رو با عکس فتوشاپی شما نشون داد و پته رو ریخت رو آب. دمتون گرم که با این کاراتون باعث خنده میلیونها هوادار پرسپولیس میشین.
برزو
يكشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴، ۱۶:۰۷
:::روشهای جدید دوپینگ به شدت خطرناک هستند و باعث بروز سکته و ایست قلبی میشوند:::
reza
يكشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴، ۱۶:۳۸
روش های قدیمی دوپینگ هم باعث کنار گزاشتن اسطوره (فرناز)و جمع کثیری از هم تیمی هاش از جمله امیر آبادی و غیره در نیم فصل از تیم میشن. یادتون که نرفته Jack3d. دمتون گرم که تو هر چی خلافکاریه اول اسم شماست
فرشاد33
يكشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴، ۲۱:۲۴
موادم باعث عفونت ریه میشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر