فهرست
راه آهن مثل سایپا: میزبانی از استقلال در ورزشگاه آزادی؟
راه آهن مثل سایپا: میزبانی از استقلال در ورزشگاه آزادی؟

راه آهن مثل سایپا: میزبانی از استقلال در ورزشگاه آزادی؟

آی اسپورت - هفته آخر نیم فصل اول، اصرار راه آهن برای بازی با پرسپولیس در ورزشگاه شهر قدس نتیجه داد و در روزهایی که بلیت ورزشگاه آزادی هنوز رایگان نشده بود، اهالی قلعه‌حسن‌خان یکی از پرشورترین مسابقات لیگ را رقم زدند. پس از بازی، بازیکنان هر دو تیم از شرایط ورزشگاه رضایت داشتند اما به نظر می‌رسد به مرور زمان، ورزشگاه کیفیت چند ماه قبل را از دست داده است.
مسئولان راه آهن که تغییرات‌شان در کادرفنی با حاشیه‌های زیادی همراه شده، قصد دارند در جایی غیر از ورزشگاه شهر قدس از استقلال میزبانی کنند. سعید رمضانی سرپرست راه آهن، به فارس گفته هدف اول آن‌ها آزادی نیست اما نمی‌خواهند در شهر قدس مقابل استقلال به میدان بروند: «با توجه به اینکه کیفیت زمین ورزشگاه شهر قدس پایین آمده و بازی‌های زیادی از جمله دیدارهای پیکان و همچنین مسابقات جام شهدا در آنجا برگزار شده ما درخواست کردیم که بازی ما مقابل استقلال در زمینی صاف برگزار شود. ما درخواستمان این بود که بازی در زمین صاف صورت بگیرد حالا اینکه آزادی و یا ورزشگاه دیگری باشد خبر ندارم.»
با توجه به اینکه زمین تختی شرایط بهتری از ورزشگاه شهر قدس ندارد و شورای تامین اجازه برگزاری بازی سرخابی‌ها در دستگردی را نمی‌دهد، تنها گزینه «زمین صاف»، ورزشگاه آزادی خواهد بود. سرخابی‌های پایتخت بعد از رایگان کردن بلیت، حالا کم کم به مهمانی در ورزشگاه خانگی عادت می‌کنند.
کد خبر: 9406
  ۳  
آی اسپورت
2016-02-21 15:57:45
نظر دهید

۳ نظر
استقلال = کمک داور
يكشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴، ۱۷:۰۱
استقلال داور رو که از اول فصل خریده حالا میزبانی میخره، بازیکناش که همه دوپینگی ان...از پرسپولیس هم 6تا گل خوردن، اسطورشون هم مجیدیه که تا حالا پاشو از دوبی اونورتر نذاشته، واسه همین هم همیشه از پرسپولیس کمتره
10.10.10
يكشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴، ۱۷:۲۸
استقلالیا که میگفتن پرسپولیس با سایپا تبانی کرده تا بازی در ازادی باشه یا میگفتن فدراسیون می خاد پرسپولیس قهرمان شه و لابی پرسپولیس بازی سایپا را اورد در ازادی الان کجا هستن؟خجالت چیز خوبیه من به شخصه دوست دارم تمام بازیهای پرپسولیس وحتی استقلال در آزادی برگزار بشه چرا که زمین خوب بازی خوب هم در پی داره.البته استقلالیا با توجه به بازی بی تاکتیک تیمشون واسشون فرقی نداره بازی کجا باشه.اونا چه در ازادی و چه در پارک جنگلی براشون تفاوتی نداره.من مطمینم که راه اهن بحران زده در ازادی تیم بی تاکتیک مظلومی رو بیچاره میکنه البته اگر داوران مثل بازی رفت سر راه اهن رو نبرن.
-
يكشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴، ۲۰:۲۴
لنگ فاسدترین تیم ایرانه که آخرین قهرمانیش با حکم کمیته انضباطی بوده.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر