فهرست
بازیکنان تراکتور پیش از بازی با الجزیره:جشن آسیایی به پا می‌کنیم
بازیکنان تراکتور پیش از بازی با الجزیره:جشن آسیایی به پا می‌کنیم

بازیکنان تراکتور پیش از بازی با الجزیره:جشن آسیایی به پا می‌کنیم

آی‌اسپورت- تراکتور روز چهارشنبه در ورزشگاه یادگار امام میزبان الجزیره امارات است. به همین دلیل بازیکنان این تیم در مورد این بازی به صحبت پرداختند.


محمدرضا اخباری:
برای من افتخار بزرگی است که می‌توانم همراه تیم مهمی به نام تراکتورسازی و درحالی‌که هواداران بسیار زیادی ما را حمایت می‌کنند، در لیگ قهرمانان آسیا به میدان بروم. ما بازی با سپاهان را با برد پشت سر گذاشته‌ایم و حالا زمان آن رسیده تا با کسب پیروزی مقابل الجزیره امارات، یک جشن آسیایی هم برپا کنیم. من فکر می‌کنم بتوانیم این حریف را در گام اول شکست دهیم به‌شرط آن‌که هواداران نیز به ما کمک کنند چون بدون آن‌ها، کاری از دست‌مان برنمی‌آید.


محمد ایرانپوریان:
بازی‌های آسیایی خیلی سخت  است و بالاخره این تیم خیلی بیشتر از تراکتور هزینه کرده‌اند و ما فقط باید با هدف بازی کنیم. هواداران می‌خواهند ما بعد از سال‌ها از گروه‌مان صعود کنیم.


آلویس نانگ:
برای ما بازی مهمی به شمار می‌رود و مهم‌تر آن‌که در خانه مقابل حریفمان قرار می‌گیریم. حتماً به دنبال کسب برد می‌رویم و می‌خواهیم خودمان را نشان دهیم. اما باید بگویم آن‌ها تیم بسیار خوبی هستند و دلیلش این است که مهره‌های خوب و گران‌قیمتی دارند. این موضوع می‌تواند کارمان را سخت کند اما چون برد می‌خواهیم، انگیزه‌های بزرگی داریم تا بهترین امتیاز را از این بازی با خود به رختکن ببریم.


بختیار رحمانی:
الجزیره تیم بسیار خوبی است و امکانات بالایی دارد. ما روی این بازی تمرکز کردیم و می‌خواهیم شروع خوبی در آسیا داشته باشیم. خوشبختانه پیروزی مقابل سپاهان هم از لحاظ روحی به ما کمک کرد و می‌توانیم با انگیزه مضاعف مقابل حریف‌مان حاضر شویم.


کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-02-21 16:43:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر