فهرست
اعتراض سرپرست تراکتور: نمی‌دانم گزارشگرتبریز از کجا خط‌می‌گیرد
اعتراض سرپرست تراکتور: نمی‌دانم گزارشگرتبریز از کجا خط‌می‌گیرد

اعتراض سرپرست تراکتور: نمی‌دانم گزارشگرتبریز از کجا خط‌می‌گیرد

آی اسپورت- گزارش بازی‌های خانگی تراکتورسازی در تلویزیون، معمولا با حاشیه‌های جالبی همراه است. گزارشگر سیمای تبریز که همواره به طرز قابل توجهی، علاقه خود به تراکتورسازی را در گزاش‌هایش دخیل می‌کند، تاکنون با انتقادات زیادی مواجه شده‌است. جدیدترین انتقاد هم از خود مجموعه تراکتورسازی است. ایوب ذوالفقاری، سرپریت تراکتورسازی، درباره گزارشگر بازی تراکتورسازی مقابل سپاهان و بر زبان آوردن جملاتی مانند هواداران، این تیم را نمی خواهند، به کاپ گفت: «متاسفانه به نظر می رسد این افراد هم از جایی خط می گیرند. البته نمی دانم چه کسی به این گزارشگر خط داده بود. وظیفه یک گزارشگر این است که تنها اتفاقات بازی را گزارش کند نه اینکه جهت فکری به مردم بدهد. در حال حاضر تراکتورسازی فقط کمی سخت نتیجه می گیرد و اگرنه نحوه بازی کردن ما مشکلی ندارد. چند سال تراکتور جایگاه خوبی داشته و مردم عادت کرده اند به این موضوع. الان هم بد نیستیم اما هواداران باید بدانند تیم های دیگر هم در لیگ برتر حضور دارند که برای موفقیت هدف گذاری کرده اند. باشگاه، بازیکنان و کادر فنی همگی دوست داریم که تیم جایگاه خوبی داشته باشد و نتیجه بگیرد. امیدواریم هواداران تحمل خود را بیشتر کنند تا تیم به جایگاه واقعی خود برگردد.»

کد خبر: 9401
  ۱  
آی اسپورت
2016-02-21 17:03:09
نظر دهید

۱ نظر
بهرام
دوشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۴، ۰۹:۰۲
دقیقا حرف مردم رو زدن.
مربی اوردید که نمیخواستیم.
بازیکنان سرباز که در تیم نمیمانند و میروند. و تیم شده است محل خدمت!! شما اعتبار تیم را خدشه دار میکنید. پرستژ تیم را نبود کرده اید.
آخر کدام آدم عاقلی کل مجموعه تیم را فراری میدهد و عوضش سرباز میگیرد؟ این بازیکنان تا با هم هماهنگ شوند خدمتشان تمام شده و میروند. شما اصلا از مدیریت چیزی میفهمید؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر