فهرست
حمایت کریمی از برانکو: پرسپولیس را با فصل پیش مقایسه کنید!
حمایت کریمی از برانکو: پرسپولیس را با فصل پیش مقایسه کنید!

حمایت کریمی از برانکو: پرسپولیس را با فصل پیش مقایسه کنید!

آی اسپورت - علی کریمی، فصل پیش پای ثابت بازی‌های آسیایی پرسپولیس بود. او در طول فصل، چند بار برای تشویق تیم به ورزشگاه رفت و حتی سر تمرین حاضر شد. این فصل و در روزهایی که پرسپولیسی‌ها خوب نتیجه می‌گیرند، خبری از کریمی در آزادی نیست. کریمی به فارس می‌گوید دلیل نرفتنش به آزادی، همین خوب بازی کردن و خوب نتیجه گرفتن پرسپولیس است: «باید در روزهای سخت کنار هم باشیم و الان همه چیز خوب است و همه از شرایط راضی هستند. شما جایگاه تیم در فصل گذشته با این فصل را مقایسه کنید. خوشبختانه تیم اکنون بهتر بازی می‌کند و در کورس قهرمانی است. پس حضور امثال من در ورزشگاه چیزی را تغییر نمی‌دهد. هر چند که اگر بدانم حضورم می‌تواند به پرسپولیس کمک کند مثل همیشه به عنوان یک هوادار در خدمت تیم محبوبم هستم.»
کریمی امیدوار است هیچوقت، نیاز به حضور او در کنار تیم نشود: «روزهای خوب پرسپولیس حق هوادارانش است. آنها حق‌شان بیشتر از اینهاست و شایسته دیدن قهرمانی تیم محبوب‌شان هستند. امیدوارم پرسپولیس هیچ وقت روزهای سخت را به خودش نبیند اما اگر این اتفاق افتاد من به عنوان هوادار کنارشان هستم.»
موقعیت خراب کردن پرسپولیس در بازی‌های این فصل، باعث شده جادوگر هم مثل دیگر هواداران از حسرت درباره امتیازات از دست رفته صحبت کند: «خوشحالم تیم محبوبم فوتبال خوبی را به نمایش می‌گذارد و افسوس می‌خورم که چرا بچه‌ها در دقایق پایانی مسابقات تمرکزشان را از دست می‌دهند. به عنوان مثال اگر این اتفاق در بازی با سپاهان، ذوب‌آهن و سایپا رخ نمی‌داد الان با اختلاف امتیاز در صدر بودیم. البته نباید فراموش کنیم تیم‌های دیگر هم تلاش می‌کنند. پرسپولیس در 9 بازی باقیمانده با تمرکز بالا و با از دست ندادن فرصت‌ها می‌تواند دل هوادارانش را شاد کند.»
کد خبر: 9406
  ۲  
آی اسپورت
2016-02-21 17:06:11
نظر دهید

۲ نظر
استقلال = کمک داور
يكشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴، ۱۷:۰۵
آرزو و حسرت استقلال
-
يكشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴، ۲۱:۵۴
چند سال قبل می رفتی تیم را به حاشیه ببری ،چون کسی را بالاتر از خودت قبول نداری در ضمن برای برانکو نمی تونی کوز کوز کنی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر