فهرست
رجب‌زاده: من 102 گل زدم نه 100 گل / امیدوارم داوری‌ها برای ذوب‌آهن  بهتر شود
رجب‌زاده: من 102 گل زدم نه 100 گل / امیدوارم داوری‌ها برای ذوب‌آهن بهتر شود

رجب‌زاده: من 102 گل زدم نه 100 گل / امیدوارم داوری‌ها برای ذوب‌آهن بهتر شود

آی اسپورت- مهدی رجب‌زاده بعد از مدت‌ها گل زد تا از دید سایت‌ها تعداد گل‌هایش را به 100 برساند. اما خود او نظر دیگری در این باره دارد. گفت‌وگوی این بازیکن را به نقل از همشهری ورزشی بخوانید.


ذوب‌آهن در 7بازی اخیر فقط 8امتیاز گرفته. آیا این نتایج ضعیف نبوده است؟
شما این را در نظر بگیرید که ما بازی‌های سختی را پشت‌سر گذاشتیم. سه هفته پیاپی با سپاهان، استقلال و پرسپولیس بازی کردیم که بازی‌های سنگینی بودند. اگر هر تیمی غیر از ذوب‌آهن با این قرعه مواجه می‌شد، مطمئنا نمی‌توانست خودش را در بالای جدول حفظ کند. هر تیمی که مقابل پرسپولیس و استقلال قرار می‌گیرد، تا دو هفته از لحاظ انرژی تخلیه می‌شود. فاصله زیادی ایجاد نشده است و امتیازهایی که از دست دادیم قابل جبران است. البته باید به یک موضوع دیگر هم اشاره کنم.

چه موضوعی؟
ما مقابل استقلال اهواز مستحق برد بودیم ولی داور دو اشتباه مسلم داشت که این باعث شد دو امتیاز حساس از دست بدهیم. در ضمن من معتقدم می‌توانستیم مقابل استقلال و سپاهان هم بیشتر امتیاز بگیریم. امیدوارم که در بازی‌های آینده داوری‌ها بهتر باشد. جوی که درمورد ذوب‌آهن درست شده بود در داوری‌ها تاثیر گذاشت.
 
مقابل فولاد صدمین گل را در لیگ برتر به ثمر رساندی. در این مورد چه صحبتی داری؟
من دنبال رکورد نیستم، ولی خدا را شکر که اثری از خودم برجای گذاشتم. همین که توانستم این تعداد گل را به‌ثمر برسانم جای شکر دارد.
 
مثل اینکه در لیگ امسال گل نزده بودی.
بله همین‌طور است. برای من تاثیرگذاری مهم است، ولی واقعیت این است که گل نزدن در لیگ امسال روی من بار روانی ایجاد کرده بود.
 
به همین دلیل بود که پنالتی را به تو دادند؟
قبل از بازی معمولا پنالتی‌زن تیم مشخص می‌شود. من پنالتی‌زن اول ذوب‌آهن هستم. خوشحالم که این گل را زدم. راستش را بخواهید 27بهمن ماه سالگرد ازدواج من است و می‌خواستم همسرم را خوشحال کنم. به‌هرحال خوشحالم که برای سالگرد ازدواج این هدیه را به همسرم دادم. فقط حیف شد که بازی را نبردیم. البته من 102گل در لیگ برتر زده‌ام.
 
یعنی آمار 100گل اشتباه است؟
فکر می‌کنم آمار شما اشتباه باشد. من در فجر سپاسی 12گل و در ذوب‌آهن هم قبل از اینکه به امارات بروم 48گل زدم. بعد از آنکه به ایران آمدم، در مس کرمان 11گل زدم و سپس به ذوب‌آهن رفتم که بعد از بازگشت به این تیم، 6گل به ثمر رساندم. در دو فصل پیاپی هر بار 10گل و پارسال هم 4گل زدم. امسال هم یک گل زدم که درمجموع 102گل به‌ثمر رساندم.
 
فکر می‌کنی چه تیمی امسال قهرمان شود؟
واقعا نمی‌توانم پیش‌بینی کنم. لیگ امسال خیلی سخت است.


9411
     
آی اسپورت
2016-02-21 17:05:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر