فهرست
تیموریان: حق با شماست نه با کی‌روش/ بیایید تیم ملی را درست کنید
تیموریان: حق با شماست نه با کی‌روش/ بیایید تیم ملی را درست کنید

تیموریان: حق با شماست نه با کی‌روش/ بیایید تیم ملی را درست کنید

آی اسپورت- کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران این روزها به یکی از حامیان اصلی کی‌روش بدل شده است. آندرانیک تیموریان که بعد از بازگشت از قطر حالا در سایپا به میدان می‌رود، در خصوص شرایط تیم جدیدش و همچنین تیم ملی با روزنامه همشهری ورزشی گفت‌وگو کرده است.


 سایپا این روزها نتایج خوبی می‌گیرد، فکر می‌کنی این به خاطر حضور آندو است؟
سایپا از قبل هم همیشه فوتبال بسیار خوبی را بازی می‌کرده و بازیکنان بسیار خوبی را هم به فوتبال ایران معرفی کرده است. از جمله این بازیکنان مسعود شجاعی، جواد کاظمیان و ابراهیم صادقی هستند که در این فوتبال بسیار زحمت کشیده‌اند و با آمدن مجید جلالی راه برای جوانترها هم باز شد تا بازیکنی مانند ترابی از این تیم ظهور کند. درکل امیدوارم که من هم سهم کوچکی در موفقیت سایپا داشته بشم.
 
در دیدار برابر پرسپولیس در دقایق پایانی باخت را با تساوی عوض کردید.
فکر می‌کنم تماشاگران هم از دیدن این بازی خوشحال شدند. در این بازی پرسپولیس در نیمه اول و به خصوص در ابتدای بازی ما را اذیت کرد اما در نیمه دوم ما بسیار خوب بازی کردیم. در هر صورت فکر می‌کنم در این بازی هم می‌توانستیم برنده باشیم و هم بازنده و به‌طورکلی بازی بسیار خوبی بود.
 
بعد از دیدار برابر پرسپولیس معلوم شد که چرا جلالی استادیوم آزادی را به بازی در تختی ترجیح داده است؟
تیم سایپا سالیان سال است که در روی زمین بازی می‌کند و دیدید که ما در ورزشگاه آزادی و مقابل این همه هوادار چه فوتبالی را بازی کردیم و امیدوارم همین روند را هم ادامه دهیم. به همین دلیل بود که جلالی ترجیح داد تا به جای چمن ناهموار تختی در استادیوم آزادی بازی کنیم.
 
این روزها کی‌روش به نظر می‌رسد که کلی منتقد دارد.
ببینید من یک نکته‌ای را می‌گویم که شاید بقیه خوشحال شوند و این بحث‌ها را تمام کنند. اصلا می‌دانید حق با تمام کسانی است که از تیم ملی انتقاد می‌کنند و حق با کی‌روش نیست. فقط خواهش می‌کنم که آقایان بیایند و تیم ملی را زودتر نجات بدهند.
 
کی‌روش اما واقعا از شرایط تیم ملی ناراحت است.
من یک سوال دارم. مگر می‌شود با امکانات صفر به جام‌جهانی برویم؟ بدون زمین، اردو و لباس. هرکسی که از راه می‌رسد، فقط یک انتقادی می‌کند و رد می‌شود و در نهایت این کی‌روش است که بد می‌شود.
 
به عنوان سوال آخر از اینکه از قطر برگشتی به ایران ناراحت نیستی؟
به هر صورت شرایط طوری بود که باعث شد من از قطر به ایران برگردم و از این بابت ناراحت نیستم. امیدوارم برای تیم جدیدم مفید باشم.


9411
     
آی اسپورت
2016-02-21 18:31:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر