فهرست
هفته ی بیست و پنجم لیگ دسته یک: نفت تقریبا صعود کرد/ پارسه و پیکان به دنبال رتبه ی دوم!
هفته ی بیست و پنجم لیگ دسته یک: نفت تقریبا صعود کرد/ پارسه و پیکان به دنبال رتبه ی دوم!

هفته ی بیست و پنجم لیگ دسته یک: نفت تقریبا صعود کرد/ پارسه و پیکان به دنبال رتبه ی دوم!

آی اسپورت- هفته بیست‌وپنجم لیگ مسابقات دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور ساعاتی پیش با انجام بازی های گروه ب این رقابت‌ها پیگیری شد .از مهم ترین حوادث این دیدارها حفط امیدواری پارسه، افزایش امیدهای پیکان و نقش بر آب شدن امیدهای ایرانجوان  بود..

در این هفته تیم صدر نشین  نفت مسجد سلیمان در حالی که استراحت داشت یکی بهترین خبرها را شنید و با توجه به ناکامی ایرانجوان حالا فقط با کسب یک امتیاز از جدال آخر خود می تواند صعود مستقیم به لیگ برتر را تجربه کند و همچنین  تیم های پیکان و پارسه نیز به صعود نزدیک تر شدند.

تیم ایرانجوان بوشهر که در تعقیب نفت مسجد سلیمان بود در خانه  مس رفسنجان به میدان رفت و در نهایت با یک گل شکست خورد تا شانس صعود مستقیم را از دست بدهد، مس  هم با این پیروزی 35 امتیاز شد و بالاتر از ایرانجوان در رده چهارم جدول قرار گرفت و اکنون شانس اندکی برای صعود به پلی اف دارد.

پیکان مدعی نیز بادو گل دیر هنگام در خانه نفت و گاز گچساران به پیروزی رسید امید های خود را برای صعود به لیگ برتر بیشتر نمود  و با توجه به جدال ساده هفته اخر با لغزش با تیم انهای جدولی پرسپولیس شمال حتی گوشه چشمی به صعود مستقیم و با تفاضل گل در صورت لغزش  نفت مسجد سلیمان دارد .پیکان در این بازی با پنالتی دقیقه 85 عسگری و گل استثنایی کریمی از سد حریف خود گذشت.

در یکی دیگر از دیدا های حساس گروه پارسه در خانه و در یک بازی پر برخورد که دو گل و دو اخراجی داشت از سد پاس گذشت تا با یک امتیاز کمتر ازپیکان با 36 امتیاز در رده سوم قرار گیرد و  چشم به هفته آخر رقابت ها بدوزد تا شاید به عنوانی یکی از تیم های پلی اف برگزیده شده هدفی که البته دشوار می نماید.

در یکی دیگر از رقابت های جنجالی این هفته تیم  نگون بخت ابومسلم در مشهد به مصاف  آلومینیوم هرمزگان رفته بود و حالی که با نتیجه 2 بر صفر از میهمانش عقب بود، به علت فحاشی تماشاگران مشهدی با تصمیم داور نیمه تمام باقی ماند. ابومسلم هم اکنون 22 امتیازی است و در رتبه دوازدهم گروهش قرار دارد و خطر سقوط را بیش از پیش لمس می‌کند.

تیم پرسپولیس شمال در قائمشهر میزبان یزد لوله بود و در حالی که از میهمان خود با نتیجه 3 بر یک پیش در  نهایت با تساوی به کار خود خاتمه داد تا  همچنان با 19 امتیاز در  انتهای جدول جا خ.ش کرده باشد.

البدر بندر کنگ هم در خانه برابر راهیان کرمانشاه به برتری رسید تا با 25 امتیازی شدن خطر سقوط به لیگ پایین‌تر را کمتر کند.
با توجه به نتایج امروز سرنوشت مسابقات به روز آخر کشیده شداز این گروه تیم اول به صورت مستقیم به لیگ برتر راه پیدا می‌کند و تیم دوم نیز باید در دیدار پلی‌آف حاضر شود.

     
آی اسپورت
2014-03-31 21:55:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر