فهرست
چهره روز: تنها مخالف تمدید قرارداد برانکو
چهره روز: تنها مخالف تمدید قرارداد برانکو

چهره روز: تنها مخالف تمدید قرارداد برانکو

آی اسپورت- تمدید قرارداد برانکو مساله‌ای است که کمتر کسی در درستی انجام آن شک دارد. لازم نیست حتما پرسپولیسی باشی تا علاقمند ادامه حضور برانکو در تیمت باشی. بارها در طول فصل این اظهارنظر را از بازیکنان و مربیان تیم‌های مختلف شنیده‌ایم که پرسپولیس فصل اینده با برانکو مدعی اصلی قهرمانی است. البته حتی خوش‌بین‌ترین آنها هم پیش‌بینی نمی‌کردند که تیم بحران زده برانکو این فصل هم در جمع مدعیان قرار بگیرد. با همه این تفاسیریکی از اعضای هیات مدیره پرسپولیس اصلا اعتقادی به بحث تمدید قرارداد ندارد. حدس زدن این عضو کار سختی نیست.
حسین عبدی که از ابتدا هم یکی از مخالفان برانکو بود اما نتایج خوب تیم در این مدت خیلی مجال اظهارنظر به عبدی را نداده است. با این حال او در آخرین مصاحبه‌اش هر گونه صحبت در مورد تمدید قرارداد برانکو را رد کرده است:«اولا هیچ وقت بحث درباره تمدید قرارداد نبوده آقای برانکو حرفه ای و باشگاه ما نیز حرفه ای است او تا پایان امسال قرارداد دارد و کارش را انجام می دهد و هیچ وقت بحثی درباره تمدید قرارداد پیش نیامده است. خوشبختانه بچه ها در حال پیشرفت هستند. ما پیش بینی می کردیم که آنها بتوانند مقابل سایپا پیروزی باشند اما متاسفانه این اتفاق نیفتاد ما نمی گذاریم حاشیه ها به ما صدمه بزند.»
کدخبر:9403
  ۱۱  
آی اسپورت
2016-02-21 19:07:47
نظر دهید

۱۱ نظر
حمیدرضا
يكشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴، ۱۹:۲۵
کوتوله
حمیدرضا
يكشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴، ۱۹:۲۷
همیشه این کوتوله های داخلی هستند که چون خودشون رو برتر و عقل سلیم میدونن ، باعث عدم پیشرفت میشن
-
يكشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴، ۱۹:۴۲
اقاى عبدى با عنوان عضو هیّئت مدیره خودت را گم نکن و هرگز فراموشت نشود که مجمع واقعى باشگاه پرسپولیس چهل میلیون هوادارش هستند و شما منزلت و جایگاه واقعى خویش را از این خَیل هواداران خواهید داشت پس با تمرکز کامل به علائق و صدایشان توجه داشته باش.
اسمان
يكشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴، ۲۰:۳۲
اقای عبدی هیس هیس هیس.....
ali
يكشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴، ۲۰:۴۳
برا امثال اینها که بد نمیشه میان یه یک ماه مربی میشن نتیجه هم نگرفتن طوری نیس ..یه پونصد شیصئد ملیون میزن به جیب میرن
sina
يكشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴، ۲۲:۱۴
Avazi
pENNY
يكشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴، ۲۲:۵۱
همیشه آدمای ضعیف و ترسو برام جالب هستن... نه به خاطر اینکه بهم نشون میدن ترس و ضعیف بودن چقد یه آدمو خنده دار نشون میده!!! اینجور موجودات باعث میشن با خودم بگم واقعا یه خوم از بعضی آدما بهترن !!!!
Hossein Gh
دوشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۴، ۰۲:۴۹
آقای حسین عبدی داری سابقه و حیثیت ورزشیت بازی میکنی
با برانکو چپ نباش
سعید پرسپولیسی
دوشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۴، ۰۸:۴۶
خدا لعنتش کنه! من که ازش متنفرم و خدا نکنه بیرون جایی ببینمش حسابی از خجالتش درمیام! کاش یکی این بی شرف رو از پرسپولیس بندازه بیرون
-
دوشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۴، ۱۰:۴۲
هیس..!!! زنها فریاد نمیزنند...
-
دوشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۴، ۱۱:۳۲
باشگاه های اروپایی هنوز دو سه فصل ازقرارداد بازیکن ومربی مونده میرن تمدیدمیکنن بعداین میگه الان وقتش نیس..
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر