فهرست
سوژه روز: گاف داور به دلیل انتخابات مجلس!
سوژه روز: گاف داور به دلیل انتخابات مجلس!

سوژه روز: گاف داور به دلیل انتخابات مجلس!

آی اسپورت- گاف بزرگ یکی از کمک داوران لیگ این روزها به دردسر بزرگی برای کمیته داوران تبدیل شده است. اینطور که گفته می‌شود یکی از کمک داوران در یکی از بازی‌های بزرگ و سرنوشت ساز گاف بزرگی داده است که دلیل آن هم به آماده نبودن او در آن بازی بر می‌گردد. ماجرا از این قرار است که این کمک داور در ستاد انتخاباتی یکی از کاندیدای مجلس شهر خود مشغول فعالیت است و این روزها برای رای آوردن نماینده مورد نظر به شدت تلاش می‌کند به همین دلیل هم یک خواب درست و حسابی به چشم این کمک داور نیامده است!این کمک داور که جزو باتجربه‌های داوری است به دلیل همین ناآمادگی یک اشتباه محرز و بزرگ انجام داده و موقعیت صد درصد گل را با گرفتن آفساید از تیم مورد نظر می‌گیرد.
این اشتباه وقتی خودش را بیشتر نمایان می‌کند که تیم مورد نظر می‌بازد و کارشناسان داوری هم اشتباه مسلم کمک داور را متذکر می‌شوند. کمیته داوران هم با تماشای بازی نظر کارشناسان را تایید می‌کند و از این متعجب می‌شود که این کمک داور چطور با این همه سابقه چنین اشتباهی را مرتکب شده. در همین حین خبر به کمیته داوران می‌رسد که فرد مورد نظر به دلیل حضور در ستادهای انتخاباتی تمرکز نداشته و این روزها استراحت ندارد.
کدخبر:9403
  ۴  
آی اسپورت
2016-02-21 19:18:37
نظر دهید

۴ نظر
-
يكشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴، ۱۹:۲۸
میگن این داور خیلی به شورت ابی علاقمند
سعید
يكشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴، ۱۹:۴۳
طالقانی کمک داور دوم بازی استقلال-گسترش. آفساید داریوش شجاعیان رو در لحظه ای که داشت با مهدی رحمتی تک به تک می شد، گرفت.
امیر تبریز اوغلی ضد لنگ وکیسه
يكشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴، ۲۰:۳۱
کیسه کش هس خوب
-
يكشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴، ۲۱:۲۱
داوری به سمت پلوپز چرخید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر