فهرست
ازبکستان 1-2 ایران؛ دوباره پادشاه فوتسال آسیا شدیم
ازبکستان 1-2 ایران؛ دوباره پادشاه فوتسال آسیا شدیم

ازبکستان 1-2 ایران؛ دوباره پادشاه فوتسال آسیا شدیم

آی اسپورت- دو تیم ایران و ازبکستان در حالی به مصاف هم رفتند که در سال 2010 یعنی سه دوره قبل نیز در فینال جام ملت‌های فوتسال آسیا همین فینال را برگزار کرده بودند. نکته جالب توجه دیگر این است 6 سال قبل نیز ازبکستان میزبان بود و ایران توانست این تیم را 8 بر 3 در خاک خود شکست داده و به دهمین قهرمانی‌اش در این رقابت‌ها برسد.
 
فینال جام ملت‌های فوتسال آسیا 2016
ورزشگاه: ازبکستان
داوران: کوزاکی توموهیرو، لیو جیانگیوآ، ری ریتگا مارتینز و ترونگ دونگ
تعداد تماشاگر: 5 هزار نفر
 
ترکیب اولیه ایران: سپهر محمدی، حمید احمدی، اصغر حسن زاده، حسین طیبی و محمدرضا سنگ سپیدی
سرمربی: محمد ناظم‌الشریعه
 
شرح گل‌ها:
ازبکستان 1 ایران 0 (دقیقه 6): پاس اشتباه توکلی در نزدیکی های محوطه ایران با توپ ربایی بازیکن ازبک روبرو شد و دلشاد ایرسالیوف نیز پس از یک گام با ضربه ای دقیق دروازه ایران را باز کرد تا تیم میزبان با یک گل از ایران پیش بیفتد.
 
ازبکستان 1 ایران 1 (دقیقه 8) : قدرت بهادری کمی جلوتر از خط میانه زمین صاحب توپ شد و با ضربه محکم و جاندار توانست گل اول ایران را از فاصله دور و به زیبایی به ثمر برساند.
 
ازبکستان 1 ایران 2 (دقیقه 14) : ضربه کرنری که نصیب ایران شد را سنگ سپیدی به سوی دروازه ازبکستان فرستاد و کشاورز با حرکتی سریع توانست گل دوم ایران را به ثمر برساند.
 
 
حاشیه‌ها:
*علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال ایران که از روز گذشته به اردوی ملی‌پوشان فوتسال اضافه شده این بازی را از نزدیک تماشا می‌کرد.
*محمد کشاورز کاپیتان تیم ملی در دقیقه 9 نیمه دوم بازی مصدوم شد و جای خود را به بازیکن دیگری داد.


9411
     
آی اسپورت
2016-02-21 20:45:10
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر