فهرست
بیک‌زاده: شانس ذوب‌آهن از پرسپولیس و استقلال بیشتر است
بیک‌زاده: شانس ذوب‌آهن از پرسپولیس و استقلال بیشتر است

بیک‌زاده: شانس ذوب‌آهن از پرسپولیس و استقلال بیشتر است

آی اسپورت- هاشم بیگ‌زاده به دلیل مصدومیت نمی‌تواند تیمش را در اولین بازی لیگ قهرمانان آسیا همراهی کند و برابر لخویا غایب است. بیگ‌زاده در همین رابطه و شرایط ذوب‌آهن گفتگویی با همشهری انجام داده است.
 

وضعیت مصدومیت‌تان چطور است؟
دو هفته طول می‌کشد تا مصدومیتم برطرف شود. به خاطر آسیب‌دیدگی دوقلوی پایم نمی‌توانم همراه تیم به قطر بروم و به همین خاطر برابر لخویا غایب هستم. قسمت من هم این بوده و دوست دارم زودتر برگردم و به تیمم کمک کنم. در حال حاضر در تهران فیزیوتراپی می‌کنم و امیدوارم تیمم بتواند در بازی با لخویا نتیجه بگیرد و دست پر برگردد.
 
ذوب‌آهن در چند هفته اخیر نتوانسته نتایج خوبی بگیرد. با این شرایط فکر می‌کنید بتوانید در بالای جدول بمانید؟
به نظر من شرایط تیم‌مان خیلی هم بد نیست و می‌توانیم در بازی‌های بعدی جبران کنیم. ما در این چند بازی بدشانسی آوردیم و از داوری‌ها ضربه خوردیم اما با صدر جدول فاصله‌ای نداریم و با 4امتیاز می‌توانیم به بالای جدول برگردیم. 9بازی تا پایان فصل باقی‌مانده و می‌توانیم در این چند بازی نتایج خوبی بگیریم و بازی‌های تیم‌های بالای جدول هم طوری است که احتمال امتیاز از دست دادن‌شان به نفع ما زیاد است.

اما در چند هفته اخیر ذوب‌آهن به نفع تیم‌های دیگر بالای جدول نتیجه گرفته!
ما اگر برابر استقلال و استقلال‌اهواز برده بودیم این حرف‌ها را نمی‌زدند. ما در این بازی‌ها بدشانسی آوردیم و گل سالم را مردود اعلام کردند و پنالتی‌مان را نگرفتند. همین یک امتیازها در قهرمانی تاثیرگذار است و حتی با اختلاف گل قهرمان مشخص می‌شود. در حال حاضر اختلاف امتیازی خیلی نزدیک است و نباید این داوری‌ها به تیم‌ها ضربه بزند.
 
پس به داوری‌‌ها انتقاد دارید؟
نمی‌خواهم خدای‌ناکرده بگویم این اشتباهات داوری عمدی بوده اما به هر حال اشتباه وجود دارد ولی اشتباه داوری در 4، 5بازی اخیر به ضرر ما بوده و در هیچ‌جای دنیا این‌طوری نیست؛ البته ما نمی‌خواهیم علیه تیم‌ها صحبت کنیم اما باید داوری‌ها را نقد کرد و فکری به حال این قضیه کنند. با این وضعیت هزینه و زحمت باشگاه‌ها به هدر می‌رود و درست نیست با یک اشتباه همه‌چیز روی هوا برود.
 
این مساله باعث نمی‌شود که با ترس بازی کنید؟
در بازی‌های تیم‌های استقلال و پرسپولیس وقتی داور اشتباه می‌کند همه در بوق و کرنا می‌کنند و داور محروم می‌شود. اما برای تیم‌هایی مانند ذوب‌آهن که اشتباه می‌کند اتفاقی نمی‌افتد؛ البته اشتباه فقط برای ذوب‌آهن نیست و تیم‌های دیگر شهرستانی هم زحمت می‌کشند و این مسائل روی سرنوشت همه تیم‌ها تاثیر می‌گذارد.
 
بازی استقلال و گسترش را دیدید؟
من فیزیوتراپی بودم و بازی را ندیدم اما تیم‌های استقلال و پرسپولیس هواداران زیادی دارند که می‌توانند به آنها کمک کنند.
 
یعنی نگران بازی‌های استقلال نیستید؟
من فقط در حال حاضر نگران ذوب‌آهن هستم چون با این تیم قرارداد دارم. البته من خاطرات خوبی در استقلال دارم و 6سال با هواداران این تیم زندگی کردم ولی فکر می‌کنم امسال ذوب‌آهن بیشتر از تیم‌های دیگر لیاقت قهرمانی دارد چون خوب بازی می‌کند. زمانی هم که در صبا بودم می‌گفتم که ذوب تیم خوبی است. ما با کیفیت بازی می‌کنیم و اگر بدشانسی نیاوریم قهرمان می‌شویم.
 
یعنی از بین تیم‌های استقلال و پرسپولیس و ذوب‌آهن، تیم اصفهانی را شانس قهرمانی می‌دانید؟
از بین این سه‌تیم فکر می‌کنم ذوب‌آهن شانس قهرمانی دارد؛ البته استقلال‌خوزستان هم خوب بازی کرده و آقای ویسی تیم خوبی با بازیکنان ناشناخته ساخته است. مطمئنا این تیم‌ها در ادامه امتیاز از دست می‌دهند.


9411
     
آی اسپورت
2016-02-21 19:38:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر