فهرست
ماتئوس: یوسیپ درمیچ تابستان راهی آرسنال می شود
ماتئوس: یوسیپ درمیچ تابستان راهی آرسنال می شود

ماتئوس: یوسیپ درمیچ تابستان راهی آرسنال می شود

آی اسپورت- لوار ماتئوس کاپیتان سال های نه چندان دور باشگاه بایرن و تیم ملی آلمان از توافق مهاجم نورنبرگ با باشگاه آرسنال خبر داد هر چند که این مهاجم چنین خبرهایی را تکذیب نمود.
درمیچ مهاجم 21 ساله ی نورنبرگ در این فصل نمایش خیره کننده ای داشت و در کمال تعجب با 16 گل در کنار لواندوفسکی در صدر جدول گلزنان بوندس لیگا جای گرفته است او تنها یک گل از ماندژوکیچ 17 گله برای صدرنشینی کم دارد.
نورنبرگ برای کسب عنوان مناسب در این فصل در تلاش هست اما آن ها هیچ امیدی برای حفظ مهاجم گلزن سوئیسی خود ندارند به خصوص که بندی 5 میلیون یورویی در قرارداد او ذکر شده تا با پرداخت آن این مهاجم 21 ساله به عنوان بازیکن آزاد از باشگاه جدا شود.
ماتئوس در گفتگویی به اسکای اینگونه اظهار داشت:" درمیچ با آرسنال در ارتباط است و من به خوبی از آن آگاهی دارم حتی همسر او برای گرفتن خانه در لندن جستجو می کند من فکر می کنم او فصل را با موفقیت در نورنبرگ به پایان می برد و سپس به باشگاهی دیگر نقل و مکان خواهد کرد که آدرس آن آرسنال در لندن است."
اما درمیچ به صحبت های ماتئوس واکنش نشان داد و تمامی این اخبار را در کرد و به بیلد گفت:" من در حال حاضر مجرد هستم و هیچ کسی برایم در لندن بدنبال خانه نمی گردد." به گفته ی ماتئوس او با مبلغی 8 میلیون پوندی راهی آرسنال خواهد شد.
     
آی اسپورت
2014-03-31 22:13:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر