فهرست

روز مهم استیماچ: نبری، می روی!

آی اسپورت - بازی فردای سپاهان و النصر امارات در لیگ قهرمانان آسیا برای ایگور استیماچ بازی فوق العاده مهمی است. آنقدر مهم که می توان آن را بازی مرگ و زندگی این سرمربی کروات دانست.
استیماچ که قرار بود سپاهان را دوباره تبدیل به یکی از مدعیان قهرمانی کند، تنها در یک بازی موفق به بردن حریفانش شده و نفت تهران را برده و در سایر بازیها یا مساوی کرده یا شکست خورده.
نتایج ضعیف او در کنار اختلافش با بازیکنان سپاهان نظیر هادی عقیلی باعث شده تا مدیران سپاهان به فکر تغییراتی در کادر فنی تیمشان بیفتند. آنطور که روزنامه ایران ورزشی نوشته، اگر سپاهان در اولین دیدارش در لیگ قهرمانان آسیا نتواند نتیجه بگیرد، آن وقت استیماچ از سپاهان می رود و به احتمال زیاد منصور ابراهیم زاده جانشین او می شود.

کد خبر: 9408
  ۱  
آی اسپورت
2016-02-22 08:23:53
نظر دهید

۱ نظر
پرززز
دوشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۴، ۱۰:۴۱
استیماچ مربی خوبیه باید مثل برانکو بهش مهلت بدن.تیمی ک الا دستش هست تیم پر ستاره اما مسن و مغرور فرکیه. اگر بمونه فصل دیگه با بازیکنان خودش مطمئنا تیم خوبی خواهد داشت .فصل تقریبا برای سپاهان تمام شده اگر استیماچ بمونه فصل دیگه تیم شون درست میشه حداقل همین حالا با تمام کارشکنی بازیکنانشون زیباتر از قبل و حتی بهتر از بعضی تیما بازی میکنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر