فهرست
ستون طنزیم: بر زبان دراز و دهان لق لعنت
ستون طنزیم: بر زبان دراز و دهان لق لعنت

ستون طنزیم: بر زبان دراز و دهان لق لعنت

هومن جعفری/ایران ورزشی
آی اسپورت - بدی موراتی، یکی از مدیران باشگاه اینتر و خواهر ماسیمو موراتی، رییس افتخاری باشگاه اینتر اعلام کرد که مورینیو با منچستریونایتد به توافق رسیده و جانشین لوییس فان‌خال در این تیم خواهد شد. او در این باره به رسانه‌های ایتالیایی گفت: «مورینیو در حال حاضر خوشحال است. او به منچستریونایتد می‌رود» یعنی بر زبان دراز و دهان لق لعنت! ماه‌ها است که مورینیو و تیم اجرایی‌اش و مسوولان منچستر و تیم اجرایی شان خودشان را کشتند که با هم مخفیانه مذاکره کنند و بدون اینکه کسی بفهمد با هم برای قرارداد سال بعد چانه بزنند. تازه بعد از کلی مخفی کاری و رسیدن به توافق، داشتند روی مهندسی رسانه‌ای چگونگی انتشار این خبر کار می‌کردند که این عجوزه خانوم دهان مبارک را باز کرد! بابا این گزارش دو روز پیش روزنامه انگلیسی زبان مبنی بر قرارداد 48 میلیون یورویی مورینیو و منچستر را خودشان داده بودند بیرون که ببینند فان‌خال واکنش‌اش چیست. حالا خانم خبرچین دو تا جوجه خبرنگار دیده سریعا برای اینکه مصاحبه‌اش چاپ شود قصه را لو داده! اصلا به منچستر می‌رود که برود! صف را چرا به هم می‌زنی؟ چی‌کاره‌ای تو؟ به قول دوستان شما را سه نه نه؟ والا با این نوناشون!     جناب کاربلد!
صحبت‌های رییس کانون هواداران سپاهان را بخوانید و حالش را ببرید: «فرکی آدم بزرگی است و اخلاق خاص خودش را دارد اما آن زمان هم یکسری هواداران تحت تاثیر برخی مسائل داخلی باشگاه قرار گرفته و فکر می‌کردند با رفتن فرکی اوضاع بهتر می‌شود که البته همان تعداد الان ناراحت و پشیمان هستند و خبر دادند با فرکی تماس گرفته و از او حلالیت طلبیده‌اند. من نمی‌توانم مقصر را مشخص کنم چون این موضوع در حیطه کاری من نیست اما نتیجه کار اشکال داشته و این را هم هوادار فهمیده و ناراحت شده و امروز ناراضی است و همین هوادار اعتقاد دارد سپاهانی که همه چیز دارد چرا باید به این روز بیفتد. هواداران دیروز به تمرین آمده و برای اولین بار علیه استیماچ شعار دادند و این نشان می‌دهد دامنه اعتراضات به کادر فنی کشیده شده است.
البته آنها یکسری درخواست‌ها دارند که این درخواست‌ هم کسب نتیجه‌ مناسب برای تیم است که تا به حال محقق نشده است. امروز خیلی مسائل دست به دست هم داده تا این نتایج پیش بیاید اما ما هم امیدواریم این سپاهان حداقل در آسیا روند رو به رشدی داشته باشد و از این وضعیت در بیاید. انصافا مسوولان هم کمک می‌کنند اما نمی‌دانم چرا باز هم این ناکامی‌ها ادامه دارد. هر چند که سپاهان امسال از ناحیه داوری بسیار متضرر شده است. یعنی ابر و باد و مه و خورشید و فلک در کارند تا این اتفاقات برای سپاهان بیفتد» یعنی فقط یک رییس کانون هواداران است که می‌تواند در یک وجب مصاحبه، هم با سرمربی قبلی بیعت کند، هم هواداران کانون خودش را ببرد زیر سوال، هم از جنبش اعتراضی آنها علیه سرمربی جدید حمایت کند، هم یکطوری حرف بزند که معلوم نشود دارد می‌رود یا دارد می‌آید اما یکطوری هم رفتار کند که هر کس نداند فکر کند اوضاع تحت کنترل ایشان است! در ضمن یک لگدی هم به کمیته داوران بزند.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-02-22 11:31:26
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر