فهرست
بازیکنان دورتموند پس از برد مقابل لورکوزن: پیروزی مهمی بود
بازیکنان دورتموند پس از برد مقابل لورکوزن: پیروزی مهمی بود

بازیکنان دورتموند پس از برد مقابل لورکوزن: پیروزی مهمی بود

آی‌اسپورت- دورتموند موفق شد در یک دیدار جنجالی با نتیجه 1-0 لورکوزن را شکست دهد و همچنان با اختلافی هشت امتیازی در تعقیب بایرن مونیخ باشد. پس از بازی بازیکنان دورتموند در مصاحبه با سایت بوندسلیگا در مورد این پیروزی به صحبت پرداختند.


متس هوملس:
ما به عنوان یک تیم توانستیم بازی بسیار خوبی را به نمایش بگذاریم، به خصوص در خط دفاعی. ما شانس‌های زیادی به تیم حریف ندادیم هرچند با در یک صحنه شانس با ما یار بود که چیچاریتو در دقایق پایانی موفق نشد گل تساوی را به ثمر برساند.


اسون بندر:
بازی بسیار سخت و پرفشاری بود ولی سه امتیاز بسیار مهم را کسب کردیم. ما به طور غیرقابل باوری خوب دفاع کردیم و هر کسی که وارد زمین می‌شد می‌دانست که دقیقا چه کاری را باید انجام دهد و چطور بازی کند. این موضوع به این معنی است که حتی وقتی ما تغییرات زیادی به خاطر بازی‌های زیادی که داشتیم در ترکیب‌مان دادیم، کیفیت بازی‌مان پایین نیامد. البته در مقابل لورکوزن حتما یک یا دو صحنه خطرناک مقابل دروازه شما پیش خواهد آمد چون آن‌ها تیم بسیار خوبی هستند. ما 1-0 بردیم و گلی دریافت نکردیم، روز بسیار خوبی بود.


ماتیاس گینتر:
بازی مقابل لورکوزن همیشه سخت است. فلسفه آن‌ها به نظر می‌رسد در این بازی ارسال توپ‌های بلند برای اشتفان کیسلینگ بود. ما از این مسئله مطلع بودیم و خودمان برای پذیرش این چالش آماده کرده بودیم. بازی می‌توانست به همر سمتی برود بنابراین برد در این بازی بسیار مهم بود. از کسب سه امتیاز خوشحال هستیم.


کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-02-22 14:47:47
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر