فهرست
تغییر موضع مظلومی: درباره داوری حرف نمی‌زنم!
تغییر موضع مظلومی: درباره داوری حرف نمی‌زنم!

تغییر موضع مظلومی: درباره داوری حرف نمی‌زنم!

آی اسپورت - حاشیه‌های بازی استقلال و گسترش فولاد، نظر سرمربی استقلال را درباره داوری‌های این فصل را عوض کرده است. مظلومی بعد از اعلام نشدن پنالتی تیمش مقابل نفت، از داور بازی انتقاد کرد و گفت داوری‌ها به سمت «تیم دیگری» که نمی‌خواهد اسمش را بیاورد چرخیده است. بعد از بازی استقلال و گسترش فولاد و نظرات بعضی کارشناسان درباره اشتباهات داور به نفع استقلال، مظلومی تصمیم گرفته درباره داوری صحبت نکند.
مظلومی که بخاطر اظهارنظر هفته پیش با کمیته داوران هم به مشکل خورده بود، به ایران ورزشی گفته درباره داوری بازی با گسترش و دیگر بازی‌های فصل صحبت نخواهد کرد: «اجازه بدهید من به احترام کمیته انضباطی دیگر درباره مسائل داوری حرفی نزنم. تا آخر فصل نمی‌خواهم به این موضوع بپردازم. امیدوارم که هر اتفاقی رخ می‌دهد درنهایت حق به تیمی برسد که شایسته کسب قهرمانی لیگ برتر است.»
او افت تیمش در نیمه دوم را هم می‌پذیرد اما از نحوه بازی آبی‌ها در این مسابقه دفاع می‌کند: «من نقد منصفانه را دوست دارم اما بعضی‌ها بیش‌ازحد از تیم من انتقاد می‌کنند. درست است که نیمه دوم قدری بی‌انگیزه شدیم که این هم به دلیل گل‌هایی بود که در نیمه اول به ثمر رساندیم اما درنهایت برنده بازی بودیم. متأسفانه بعضی‌ها نکات مثبت تیم ما را نمی‌بینند و انتقادهای‌شان برای ما مشکلاتی ایجاد کرده است. بااین‌حال ما سرمان توی کار خودمان است. بدون حاشیه جلو می‌رویم و سعی می‌کنیم به فوتبال هجومی‌مان ادامه دهیم.»کد خبر: 9406
  ۱  
آی اسپورت
2016-02-22 15:22:47
نظر دهید

۱ نظر
-
دوشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۴، ۱۷:۰۷
گیس قشنگ..
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر