فهرست
نکته روز: پرسپولیس، الگوی استقلال!
نکته روز: پرسپولیس، الگوی استقلال!

نکته روز: پرسپولیس، الگوی استقلال!

آی اسپورت- بعد از سال‌ها که پرسپولیس و استقلال در رقابتی دیرینه به دو خط موازی شبیه بودند، حالا کاملا از موازی بودن دست کشیده‌اند و دقیقا روی یک خط حرکت می‌کنند. پرسپولیس کمی جلوتر و استقلال یک گام عقب‌تر! این روزها هر اتفاقی در باشگاه پرسپولیس می‌افتد چند روز بعد در باشگاه استقلال عینا تکرار می‌شود.
ماجرا از رایگان کردن ورزشگاه‌ها آغاز شد. چند هفته بعد از آنکه پرسپولیسی‌ها طی حساب و کتابی با سازمان لیگ طبقه دوم ورزشگاه را برای تماشاگران خود رایگان کردند، استقلال هم دست به کار شد و از هفته قبل سکوها را برای تماشاگرانش رایگان کرد.
درست در همان هفته‌ای که آبی‌ها اولین بازی پرتماشاگر خود را با رایگان شدن بلیت‌ها کلید زدند، پرسپولیس طی توافقی با باشگاه سایپا دیدار غیرخانگی‌اش را در ورزشگاه ازادی برگزار کرد. استقلالی‌ها از این حرکت هم خوش‌شان آمد و همین کار را با باشگاه راه‌اهن انجام دادند. بازی استقلال و راه‌آهن نیز به جای شهرقدس در ورزشگاه آزادی انجام می‌شود.
آخرین و جالب‌ترین اتفاق در این زمینه، خداحافظی دسته‌جمعی آبی‌ها از اینستاگرام است. چند هفته بعد از اینکه سرخپوشان با انتشار یک پیام مشابه به‌شکل هماهنگی از اینستاگرام کنار کشیدند، حالا آبی‌پوشان همین نمایش را مو به مو تکرار کرده‌اند. ظاهرا آبی‌ها به درستی تصمیمات در باشگاه پرسپولیس خیلی اعتقاد دارند که از روی دست این باشگاه کپی‌برداری می‌کنند. حتی در اداره کردن صفحه شخصی که قاعدتا شخصی‌ترین بخش زندگی آدم‌هاست، استقلالی‌ها از پرسپولیسی‌ها الگوبرداری می‌کنند. بعید است در دنیا تیمی پیدا کنید که تا این حد به رقیب سنتی‌اش اعتقاد و اعتماد داشته باشد!


9411
  ۱۵  
آی اسپورت
2016-02-22 15:23:34
نظر دهید

۱۵ نظر
استقلال = کمک داور
دوشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۴، ۱۵:۳۶
تو کار کپی و فوتوشاپ هستند
علی
دوشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۴، ۱۵:۴۱
خخخخخخخ
RED
دوشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۴، ۱۵:۵۰
الانه که طرفداران فهیم استقلال بریزن از دیوار آی اسپورت برن بالا و فحاشی رو آغاز کنن
-
دوشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۴، ۱۶:۰۰
استقلال خسرو
اسمان
دوشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۴، ۱۶:۴۴
خوب باید از داداش بزرگتر الگوبرداری کرد
امین
دوشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۴، ۱۶:۵۲
گل گفتی. علاوه بر اینها توی جوون گرایی هم از پرسپولیس تقلید کردن.
Derrick rose
دوشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۴، ۱۶:۵۵
کلا اینو از حاجی فتلا به ارث بردن ..اونم عاشق کپی از رو دست سرورش بود...یعنی کافی بود به یه بازیکن اوگاندایی پینهاد میداد پرسپولیس حاجی فتل با 200-300میلیون بالاتر میخریدتش... همیشه هم چشش دنبال ستاره های ما بود و حتی شده تفاله شونو بعد 5 سال جذب میکرد .. مثل انصاریان - غازی - اولادی - نوری - الونگ الونگ محمد محمدی .. استقلال فوتوشاپی
-
دوشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۴، ۱۶:۵۹
کپی و فتوشاپو خوب اومدی خخخخ..
آبی سوبله چوبله
دوشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۴، ۱۸:۱۳
آره درست مثل جام آوردن پرسپولیس تو آسیا!!!! استقلال تقلید کرد و جام آورد.....خخخخخخخخ. استقلال خود خودشه مگه تیم قحطه از لنگ تقلید کنه آخه.......
پیمان
دوشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۴، ۲۰:۱۶
واقعا سایتتون خفقانه اصلا غیر پرسپولیسیا نظرشون رد میشه، شما قلمتون قویه پرسپولیسم قابل احترامه ولی درست نیست فقط به یه تیم بپردازید و انقدر جو و خراب کنید ضد استقلال، تو اون پنالتی چه جوی ساختید؟ بیشتر از 80 درصد پنالتیا تو دنیا اینطوری زده میشن و تکرا نمیشن، استقلال از پرسپولیس کپی کنه چیز بدی نیست خوب میشد اگه پرسپولیسم کپی میکرد و چندتا قهرمانی واسه طرفدارای بزرگش بدست می آورد
sina jamalzahi
دوشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۴، ۲۲:۱۶
افتخاراتی که استقلال داره هیچ تیم لیگ برتری نداره؛ خودش مستقله باشگاهش اگه اینجوری بود استقلال هم تیم دوازدهم جدول میشد یا اینکه به بازیکناش اجازه عیاشی میداد که محروم بشن از لیگ. یا اینکه جشن قهرمانی میگرفت با اینکه صدر جدوله حرفی از قهرمانینمیزنه
-
سه شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۴، ۱۰:۴۲
لنگی جون این بازیای چیپ رو لنگیا شروع میکنن تاجیا اگه انجامش ندن به هدف لنگیا میرسن. زیرین
-
سه شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۴، ۲۲:۵۵
من نمیدونم شما کیسه کشا این همه رو ازکجاآوردین..آخه شما ک خودتون سیزدهمی رو تجربه کردین با چ رویی از دوازدهمی پرسپولیس حرف میزنید.اون سالی ک باناصر حجازی شروع کردیدبعدانداختینش کنار فیروزکریمی اومد و سیزدهم شدید.انگارباید آی اسپورت ی مطلب دربارش بزاره ک یادتون بیاد.هه..
-
چهارشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۴، ۱۰:۱۳
دستگاه کپی دسته دوم
برزو
جمعه ۷ اسفند ۱۳۹۴، ۱۸:۲۲
رقیب سنتی؟ ما واسه قهرمانی اسیا(2 بار!) سالگرد نمیگیریم اینا واسه 6 جعلی هر سال جشن میگیرن! بزرگی یه تیم رو از اینجا میشه تشخیص داد! دیگه نگید رقیب سنتی!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر