فهرست
ناکامی سومین ترکیب استراما؛ شکاف روی سد استقلال
ناکامی سومین ترکیب استراما؛ شکاف روی سد استقلال

ناکامی سومین ترکیب استراما؛ شکاف روی سد استقلال

آی اسپورت - سومین هفته لیگ برتر هم برای استقلال، بدون کلین شیت و بدون گل زده تمام شد. 2 گل زده در سه بازی، شاید آمار خوبی برای خط حمله استقلال نباشد اما نگران کننده‌تر از آن، آمار گل خوردن در تمامی مسابقات است. کارنامه‌ای که با سه خط دفاعی مختلف بدست آمده و نشان می‌دهد استراماچونی، هنوز نتوانسته راه حل بسته نگه داشتن دروازه تیمش را پیدا کند.

استقلال فصل پیش، با 13 گل خورده و میانگین 0.43 گل در هر بازی، بهترین خط دفاع تاریخ لیگ برتر شد. این فصل آن‌ها منتظری و سهرابیان را از دست دادند و چشمی که تازه قراردادش را تمدید کرده، هنوز برای‌شان به میدان نرفته است. استقلال را فصل را با زوج طاهرخانی و دانشگر آغاز کرد. نمایش ضعیف طاهرخانی در نهایت، باعث اخراج دانشگر و گل خوردن استقلال شد. هفته دوم، یزدانی به ترکیب استقلال برگشت و عارف غلامی هم به جای دانشگر محروم در ترکیب قرار گرفت. استقلال با دو مدافع تازه، تا دقایق پایانی از فولاد گل نخورد اما در نهایت، باز هم دروازه‌شان باز شد و برد از دست رفت.

امشب استراماچونی، سرانجام توانست از زوج دانشگر و یزدانی در ترکیب اصلی استفاده کند. علاوه بر این، میلیچ هم به ترکیب اصلی رسید و جای میلاد زکی‌پور را گرفت. ترکیبی که بیشترین شانس را برای حضور در دربی هم دارند. خط دفاعی اصلی استراماچونی، نمایشی حتی ضعیف‌تر از همیشه داشت و بیشتر از هفته‌های گذشته، به حریف موقعیت داد. نتیجه آن هم، گل خوردن دوباره و از دست رفتن پیروزی بود. اتفاقی که استقلالی‌ها نگرانند، هفته بعد و مقابل حریف سنتی‌شان هم تکرار شود.

۴    
آی اسپورت
2019-09-16 00:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر