فهرست
گزارش تمرین پرسپولیس: هواداران قهر کردند
گزارش تمرین پرسپولیس: هواداران قهر کردند

گزارش تمرین پرسپولیس: هواداران قهر کردند

آی اسپورت- بازیکنان پرسپولیس که تعطیلی سه روزه را پشت سر گذاشته بودند با بابت عدم دریافت مبلغ مورد نظرشان در مطالبات گلایه داشتند و این مساله ناراحتی آنها را در پی داشت. در ادامه حاشیه های مربوط به تمرین امروز را مشاهده می فرمایید.
* بازیکنان پرسپولیس با توجه به تغییر ساعت برگزاری تمرین شان از ساعت 15 در درفشی فر حاضر شدند. 
* حضور محمدعلی ترکاشوند، مدیر اقتصادی باشگاه پرسپولیس با توجه به اعتصاب بازیکنان این تیم برای صحبت با آنها نیز میسر واقع نشد و آنها روی مواضع خود و تعهد باشگاه پافشاری داشتند.
* بازیکنان از ساعت 16 با حضور در سالن بدنسازی و زیر نظر مارکو، بدنساز تیم شان به کارهای بدنی و وزنه زدن پرداختند. 
* محمود خوردبین، سرپرست باتجربه این تیم آخرین نفری بود که در درفشی فر حاضر شد. 
* در این فاصله برانکو دقایقی با شاگردانش به صحبت پرداخت تا آنها را مهیای انجام تمرین و تمرکز برای دیدارهای آینده تیم کند. 
* در حالی که اعتصاب بازیکنان پرسپولیس، ناراحتی هواداران را هم در پی داشت و برخی از آنها معتقد بودند در این شرایط حساس نباید به این مسائل پرداخته شود، محسن بنگر دقایقی با آنها به گفتگو پرداخت و شرایط را برای آنها تشریح کرد.
* حدود 50 هوادار پرسپولیس با توجه به عدم حضور بازیکنان در زمین چمن و بعد از معطلی 70 دقیقه ای با اعتراض و شعار نارضایتی شان را اعلام کردند و به حالت قهر درفشی فر را ترک کردند.* بازیکنان پرسپولیس ساعت 17:30 دقیقه درفشی فر را ترک کردند و باید دید برای تمرین فردا چه تصمیمی اتخاذ خواهد شد.
پرسپولیس فردا باید در دیداری دوستانه و تدارکاتی به مصاف پارسه برود و با این شرایط مشخص نیست این دیدار برگزار خواهد شد یا خیر.کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2016-02-22 18:21:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر