فهرست
خداحافظی زودهنگام با دروازه پرسپولیس/ لوبانف، مرد ناتمام
خداحافظی زودهنگام با دروازه پرسپولیس/ لوبانف، مرد ناتمام

خداحافظی زودهنگام با دروازه پرسپولیس/ لوبانف، مرد ناتمام

آی اسپورت- به احتمال فراوان، مربیان پرسپولیس از بازی مقابل تراکتورسازی دوباره به استفاده از سوشا مکانی در دروازه روی می‌آورند.
بعد از اینکه مجوز بازی سوشا از سوی مقامات قضایی صادر شد، او به‌طور مرتب و جدی در تمرینات سرخپوشان شرکت کرد تا بعد از مدتی دوری از میدان و گرفتار شدن در حاشیه‌ها، دوباره به فرم سابقش برگردد. از طرف دیگر، الکساندر لوبانف در چند مسابقه‌ای که برای پرسپولیس به میدان رفت هرگز سنگربان مطمئنی نشان نداد و نتوانست اطمینان مربیان و هواداران را جلب کند.
در مورد لوبانف، مساله‌ای که بیش از هر چیز مطرح می‌شود ناآمادگی بدنی و اضافه‌وزن اوست. اما لوبانف علاوه بر اضافه‌وزن مشکلات دیگری هم دارد. واکنش های این دروازه‌بان در چند بازی اخیر نشان داده او هرگز گلر شش‌دانگ و مطمئنی نبوده است. به‌عنوان مثال به حرکت او در بازی فولاد که منجر به خطای پنالتی روی فشنگچی شد دقت کنید. لوبانف در حالی که بازیکنان زیادی در محوطه جریمه حضور داشتند و فشنگچی در صورت دریبل کردن او هم نمی‌توانست صد درصد به گلزنی مطمئن باشد، واکنشی عجولانه و مبتدیانه انجام داد تا فقط اشتباه داوری به داد پرسپولیس برسد.
و یا به آخرین اشتباه بزرگ او در همین بازی اخیر و در صحنه منجر به گل سایپا دقت کنید. خروج اشتباه او و خارج شدنش از جریان بازی، به دلیل اشتباه محاسباتی و تخمین نادرست محل فرود توپ اتفاق افتاد. گلر پرسپولیس در حالی دروازه‌اش را ترک کرد و در مسیری حرکت کرد که هرگز دستش به توپ نمی‌رسید. حتی اگر ضربه سر توسط محسن بنگر زده نمی‌شد توسط بازیکن فولاد زده می‌شد و به هیچ وجه به دست‌های این دروازه‌بان نمی‌رسید.
اشتباهات پی‌درپی لوبانف، از حضور یک دروازه‌بان نامطمئن با آمادگی بدنی و بهره هوشی ناکافی در دروازه سرخپوشان خبر می‌دهد. به همین دلیل، مربی دروازه‌بان‌های پرسپولیس دیگر بر روی حضور این دروازه‌بان ریسک نخواهد کرد و از بازی بعدی دوباره این سوشا مکانی است که در دروازه تیمش قرار می‌گیرد. حتی با وجود نمایش‌های نامطلوب سوشا در نیم‌فصل اول، باز هم او مطمئن‌تر از گلر خارجی قرمزها به نظر می‌رسد. به همه این مسائل، اعتقاد فراوان پانادیچ به سوشا را هم اضافه کنید. پانادیچ بر خلاف برانکو، همیشه به سوشا اعتقاد داشته و در بحث‌های داخلی کادر فنی به حضور او در دروازه رای داده است.


9411
  ۳  
آی اسپورت
2016-02-22 18:33:11
نظر دهید

۳ نظر
-
دوشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۴، ۲۱:۵۷
چند می گیری به نفع سوشا بنویسی؟؟لوبانف خیلی بهتره
sina jamalzahi
دوشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۴، ۲۲:۲۶
اره سوشا عقاب آسیاست همتا نداره
-
سه شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۴، ۰۳:۲۷
سوشا؟؟ خوبی شما؟ لوبانف با یه چشم کور و یه دست شکسته از سوشا بهتره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر