فهرست
سوژه روز؛ سومین رئال ضعیف قرن ۲۱
سوژه روز؛ سومین رئال ضعیف قرن ۲۱

سوژه روز؛ سومین رئال ضعیف قرن ۲۱

آی اسپورت- رئال مادرید فصل را با مربی‌ای شروع کرد که نه محبوب هواداران بود و نه مورد اعتماد بازیکنان؛ هر بار این اتفاق برا کهکشانی‌ها رخ داده، نتیجه چیزی جز فاجعه نبوده. رافا بنیتس با در دست گرفتن قلم و کاغذش روی نیمکت رئال نشست و بعد از هر بار گل خوردن تیمش نکاتی را یادداشت می‌کرد. او آنقدر نکته یادداشت کرد که فلورنتینو مجبور شد او را اخراج کند و زین‌الدین زیدان بزرگ را به جای او بیاورد. زیزو موفق شد روحیه و جنگندگی را به تیم تزریق کند؛ اما از شواهد اینگونه برمی‌آید که این دو عامل کافی نیست.
رئال مادرید در نتیجه گرفتن برابر تیم‌هایی که می‌توانند کمی گلیمشان را از آب بیرون بکشند، به شدت مشکل دارد. مالاگا؛ آتلتیکو مادرید، بارسلونا، ویارئال و حتی اسپورتینگ خیخون هم در این فصل از رئال امتیاز گرفته‌اند و این موضوع بازیکنان تیم را زیر فشار قرار داده است.
بازمی‌گردیم به خط اول گزارش؛ زمانی که گفته شد وقتی مربی‌ای محبوب هواداران و بازیکنان نباشد فاجعه رخ می‌دهد. در مادرید قرن 21 همواره اینگونه بوده است. لوکزامبورگو و آن همه بازیکن بزرگ، کوچک‌ترین سنخیتی با هم نداشتند. خوزه مورینیو در فصل سوم حضورش با ستارگان تیم مشکل پیدا کرد و اوضاع فاجعه‌وار پیش رفت.
رئال مادرید هم‌اکنون 9 امتیاز با صدر جدول فاصله دارد و تنها 13 هفته به پایان مانده است. در تاریخ لالیگا سابقه نداشته تیمی با این اختلاف امتیاز در این مقطع فصل بتواند در پایان قهرمان شود.پیش از این تنها رئال مادرید فصل 2012-2013 با هدایت مورینیو در چنین مقطعی از فصل با 16 امتیاز اختلاف از بارسلونا امیدی به قهرمانی نداشت و نیز فصل 2004-2005 با هدایت لوکزامبورگو که از بارسای رایکارد 10 امتیاز فاصله داشت.
     
آی اسپورت
2016-02-22 20:01:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر