فهرست
نوازی: این همه تمجید از پرسپولیس مشکوک است!
نوازی: این همه تمجید از پرسپولیس مشکوک است!

نوازی: این همه تمجید از پرسپولیس مشکوک است!

آی اسپورت- محمد نوازی کلا مشکوک است. حالا فرقی نمی‌کند قضیه در مورد چه باشد. چه نظرسنجی نود باشد چه تعریف از سبک بازی پرسپولیس. در هر صورت نوازی مشکوک است! او که پیش از این گفته بود درنظرسنجی نود او باید به عنوان بهترین دفاع راست انتخاب می‌شد نه مهدوی‌کیا این بار هم گفته استقلال بسیار شایسته تر از پرسپولیس برای قهرمانی است.
. بازی استقلال چطور بود؟
خوشحالم که تیم برگشت ما این برد را مدیون رحمتی هستیم که یک تنه تبریزی ها را درهم شکست. اگر آن پنالتی گل می شد شرایط برای استقلال جور دیگری رقم می خورد.
حالا پرچم آبی در قله لیگ افراشته شده اما پرسپولیس و مدعیان دیگر منتظر لغزشند، قبول داری؟
دقیقا فاصله ها آن قدر نزدیک است که هیچ کس نمی تواند حدس بزند امسال جام نصیب کدام تیم خواهد شد. من فکر می کنم این ماراتن تا هفته آخر ادامه داشته باشد.
رک بگویم قهرمان می شوید یا نه؟
گفتم که معلوم نیست. اما ما شایسته تر از رقیبان هستیم.
ولی پرسپولیس زیباتر از استقلال بازی می کند؟
به بازی زیبا جام نمی دهند این چه حرفی است که همه می گویند قرمزها از آبی ها سرترند اگر این طوری است پس چرا ما صدرنشین هستیم و آنها پیشتازی استقلال را تماشا می کنند تمجید زیادی از یک تیم، بودار به نظر می رسد.
کری می خوانی؟
حقیقت را گفتم ما بدون خسرو و میلاد از بازی جمعه 3 امتیاز گرفتیم با بازگشت این دو تا و حمایت 80هزار استقلالی همه را ز دم تیغ می گذرانیم.
کدخبر:9403
  ۱۳  
آی اسپورت
2016-02-22 20:11:58
نظر دهید

۱۳ نظر
-
دوشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۴، ۲۰:۴۲
عخیییی عقده یی
نیما ابطحی
دوشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۴، ۲۰:۴۵
نوازی کم بخور همیشه بخور
-
دوشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۴، ۲۰:۵۰
زرت
میلاد6
دوشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۴، ۲۰:۵۸
امیدوارم در نزدیکی محل انجام این مصاحبه داروخانه باشه چون بدجوری بوی سوختگی میاد
Alireza
دوشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۴، ۲۱:۰۸
خ خ خ این همونه ک میگفت از مهدوی کیا بهتره حالا هم حرفاشو زیاد جدی نگیرید یادش رفته این فاصله بخاطر لطف اقایون داوره
-
دوشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۴، ۲۲:۲۳
من مشکوکم!
sina jamalzahi
دوشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۴، ۲۲:۲۳
پماد برا اوناست که عمریه رنگ صدر رو ندیدن و با تبانی تونستن داور رو بخرن اینو پیشکسوت مافیایی خودتونم گفته بود استقلال فقط خودشه و خودش
-
دوشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۴، ۲۲:۳۲
اللهم اشف کل مریض...باز ی بازی بردین جو گرفتتون.فاصلتون درحدبردن سه تیم ته جدوله..ک شمادوتابازی باهاشون کردیدولی پرسپولیس هنوزبااونا بازی نکرده..بقول فرگوسن واس قهرمانی نیازی نیس قوی هارو ببری..ضعیف هارو ببر
-
دوشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۴، ۲۲:۳۵
ترکه دیگه
برزو
سه شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۴، ۰۱:۰۲
این بحث "زیبا بازی کردن لنگ" رو روزنامه ها و رسانه های اجنبی پرست که چشم دیدن مربیان داخلی رو ندارن راه انداختند:::: مطمئنم اگه مربی استقلال مثلا اسکوچیچ بود الان همین تعریف و تمجیدها از استقلال میشد. کمااینکه به قول ابراهیم زاده الان اگه هر مربی ایرانی جای اسکوچیچ بود تا الان 100 باره اخراج شده بود از فولاد:::::: اول فصل تا هفته ی 7 و 8 شرایط برانکو شبیه به موقعیت پارسال دایی بود اما دایی اخراج شد برانکو اخراج نشد. کلا روزنامه ها و در راسشون "خیر ورزشی" شمشیر رو واسه استقلال و مظلومی از رو بستند.
-
چهارشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۴، ۲۲:۴۸
۱.همه میدونن اخراج دایی بخاطرنتیجه گیری نبود.وکاملاغیرفوتبالی بود..۲.تیمی ک توبیشتربازی ها حداقل هفت هشت موقعیت گل ایجادمیکنه مطمئنا زیبا بازی میکنه..۳.این تعریف وتمجیدها نمیدونم چراباعث سوزش بعضیا میشه..۴.یکی از مریدان مایلی کهن پیداشد.ایشون همچون استاد خویش معتقد ب اجنبی پرستی کل جامعه ی ورزشی کشور هستن البته ب جزخودشون
عباس
جمعه ۷ اسفند ۱۳۹۴، ۱۴:۴۲
:)))))))))))) عقده ای میخواد با این مصاحبه ها بهش توجه بشه
آنتی کیسه
شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۴، ۱۳:۲۳
تو نه تنها از مهدوی کیا بهتری بلکه بهترین دفاع راست تاریخی البته از در عقب
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر