فهرست
تحلیل: زیدان و بنیتز/ تغییری ایجاد شده ؟
تحلیل: زیدان و بنیتز/ تغییری ایجاد شده ؟

تحلیل: زیدان و بنیتز/ تغییری ایجاد شده ؟

آی اسپورت – آمدن زین الدین زیدان به جمع کهکشانی ها شور و اشتیاق را به برنابئو بازگرداند اما نگاهی به رکوردی که تاکنون مربی فرانسوی در رئال مادرید از خود به جای گذاشته مشخص می کند تغییراتی کمی در نتایج تیم در مقایسه با اوایل دوران سرمبی گری بنیتز رخ داده است.
رئال مادرید در 6 بازی ابتدایی این فصل دررقابت های لالیگا 4 امتیازرا با تساوی برابراسپورتینگ خیخون و مالاگا ازدست داد. این آمار دقیقا برابربا همان آماری که رئال مادرید از شروع نیم فصل دوم (ابتدای هفته بیستم) به ثبت رسانده. آنها برابر بتیس و مالاگا 4 امتیازازدست دادند. با این تفاوت که هر2 تساوی تیم زیدان در خارج از خانه بوده و 2 تساوی تیم بنیتز یکی در خارج از خانه و یکی داخل خانه بوده است.
اگربخواهیم آماررا با درنظرگرفتن سایرتورنومنت ها درنظر بگیریم هر2 مربی بازهم رکوردی مشابه برجای گذاشته اند. 6 برد و 2 تساوی در هشت بازی اول. با این تفاوت که از 8 بازی اولیه بنیتز 6 تا در لالیگا بوده و 2 تا در لیگ قهرمانان اروپا اما از 8 بازی اولیه زیدان 7 بازی در لالیگا و یک بازی در لیگ قهرمانان بوده است.
تنها رکوردی که میان دو مربی تفاوت ایجادکرده مربوط به تعداد گل های خورده و گلهای زده است. رئال مادرید در8 بازی ابتدایی بنیتز تنها یک گل دریافت کرد و 20 گل به ثمررساند. در مقابل پایتخت نشینان در 8 بازی ابتدایی زیدان 6 گل دریافت کرده اند و 26 گل زده اند.

کدخبر:9413
     
آی اسپورت
2016-02-22 21:19:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر