فهرست
کوشیلنی : می توانیم بارسا را شکست دهیم
کوشیلنی : می توانیم بارسا را شکست دهیم

کوشیلنی : می توانیم بارسا را شکست دهیم

آی اسپورت – لارن کوشیلنی مدافع تیم آرسنال پیش از دیداربرابر بارسلونا در چارچوب مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا در مورد این بازی صحبت کرد. کوشیلنی ابراز امیدواری کرد توپچی ها بتوانند یک شگفتی در بازی برابر بارسلونا خلق کنند.
مدافع فرانسوی باید در بازی فرداشب در ورزشگاه امارات دربرابر مثلث هجومی مسی و نیمارو سوارز قرار بگیرد. این در حالی است که آرسنال در سالهای 2010 و 2011 با شکست برابر بارسلونا از مسابقات لیگ قهرمانان حذف شد اما با این حال کوشیلنی اعتقاد دارد یک خط دفاعی تقویت شده توسط یک دروازه بان تاثیرگذار(پیترچک) می تواند آنها را به مرحله بعدی برساند.
"فقط اگر به آمارهای آنها نگاه کنید متوجه می شوید آنها بهترین خط حمله را در اروپا یا حتی در جهان دارند."
"باید از خودتان لذت ببرید و 100 تلاش خودتان را برای بهترین نتیجه انجام دهید."
"شکست دادن بارسلونا ممکن است. مایک دروازه بان بزرگ داریم و به علاوه وقتی راجع به دفاع صحبت کنیم فقط خط دفاعی 4 نفره مطرح نیست. کل تیم باید بین هرخط ارتباط برقرار کند."
"اگر مانند آنچه در بعضی بازیهای لیگ برتر انجام داده ایم ، بدانیم که چطورباید کنارهم دفاع کنیم وبعد از آن به حریف ضدحمله بزنیم شانس کسب نتیجه خوبی برابر بارسا را خواهیم داشت."
آرسنال در سال 2011 علیرغم شکست در مجموع 2 بازی رفت و برگشت توانست در بازی رفت با نتیجه 2 بر یک با گلهای آندری آرشاوین برابر بارسلونا پیروز شود.


کدخبر:9413
     
آی اسپورت
2016-02-22 23:52:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر