فهرست

حمایت برانکو از بنگستون : چرا به جری پاس نمی دید؟

آی اسپورت - دیروز اعتصاب پرسپولیسی‌ها و تمرین نکردنشان مهم‌ترین خبر مربوط به این تیم بود و حاشیه‌های زیادی به وجود آورد اما غیر از این داستان، اتفاق جالب دیگری در ورزشگاه درفشی فر رخ داد که زیر سایه اعتصاب گم شد.
 قبل از بحث اعتصاب برانکو ایوانکوویچ بازیکنانش را در رختکن جمع کرد و برای آنها حرف زد. او به بازیکنان گفت جری بنگستون از این عصبانی است و گفته بقیه نفرات به او کم محلی می‌کنند و پاس نمی‌دهند که بازیکنان تلویحا این مسائل را رد کردند!
 پیش از این و بعد از گلزنی‌های بنگستون هم مسائلی در خصوص بی محلی بازیکنان پرسپولیس به مهاجم هندوراسی هم تیمی شان شنیده می‌شد که به نظر می‌رسد حقیقت داشته باشد.


منبع: جام نیوز
  ۲  
آی اسپورت
2016-02-23 09:52:13
نظر دهید

۲ نظر
amin
سه شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۴، ۱۰:۳۶
به عنوان یه پرسپولیسی احساس می کنم بعضی جوونا یه کم مغرور شدن و فکر می کنن حتما قهرمانن در حالی که تیم ما هنوز راه زیادی داره تا قهرمانی ... با این روند قهرمانی به بخت و اقبال بستگی داره مگه اینکه بازیکنا یه کم به خودشون بیان و تمرکزشونو بیشتر کنن ... بنگر عقب زمین خیلی کنده گرچه خیلی دوسش دارم ولی پاشنه اشیل شده جدیدا اگه اومانیا شرایطش خوب باشه شاید با ماریچ بتونن زوج بهتری باشن ... لوبانف هنوز نمیشه درموردش قضاوت کرد هنوز ولی به نظر میاد اعتماد بع نفسش پایینه حالل به هر دلیلی ... سوشا هم اشتباه میکرد ولی اعتماد به نفس خوبیةداره که برا گلر خیلی مهمه شاید باید یه شانس دیگه بهش داد. . کمال دو سه بازیه خوب نیست ولی زیاد جایگزینی براش نداریم ... بنگستون رو به نظر من برانکو کمی در حقش اجحاف کرد و من بهش حق میدم برا بازی قبل ... حداقل برانکو می تونست تو بعضی بازیا از نیمه دوم بزارتش تو زمین تا هم شرایطش روحیش خوب باشه هم فنی ... به هر حال بعد مدت ها بازیهای پرسپولیسو با علاقه می بینم و این برام کافیه به عنوان یه طرفدار قدیمی ... قهرمان هم نشیم عیبی نداره فقط امیدوارم ثبات توی تیم بمونه بىا فصل بعد ... طاهری هنوز هم به نظرم هندونه سر بسته هست ولی تا اینجا خوب کار کرده و امیدوارم بمونه ...
-
سه شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۴، ۱۱:۰۹
رد کردن بابا تابلو پاس نمیدن بهش اون قدر تابلو که نیاز به اثبات نداره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر