فهرست
پیش‌بازی: یوونتوس – بایرن مونیخ؛ بازگشتِ ویدال به تورین
پیش‌بازی: یوونتوس – بایرن مونیخ؛ بازگشتِ ویدال به تورین

پیش‌بازی: یوونتوس – بایرن مونیخ؛ بازگشتِ ویدال به تورین

آی‌اسپورت – فرمِ هر دو تیم در 10 بازیِ گذشته‌یِ داخلی یکی بوده است: 9 پیروزی و 1 تساوی. یوونتوس و بایرن از اوایلِ دسامبر بدین سو بدونِ شکست بوده‌اند. بایرن این هفته با پیروزیِ 3-1 مقابلِ دارمشتاد و درخششِ توماس مولر فاصله‌یِ 8 امتیازیِ خودش با دورتموند در صدرِ بوندسلیگا را حفظ کرد. یوونتوس هم با اینکه روندِ 15 پیروزیِ پیاپی‌اش با تساویِ بدونِ گل مقابلِ بولونیا به پایان رسید، اما با تساویِ دیشبِ ناپولی با میلان، همچنان با یک امتیاز اختلاف در صدرِ سریِ آ قرار دارد. غایبِ بزرگِ یوونتوس در این بازی جورجو کیلینی است و حضورِ ماریو مانزوکیچ، مهاجمِ سابقِ بایرن که در 74 بازی 39 گل برایِ این تیم زد هم هنوز قطعی نشده است. در سویِ مقابل بایرن با بحرانِ مصدومیت در خطِ دفاعی مواجه است. جروم بواتنگ و هولگر بداشتوبر و خاوی مارتیز هر سه بیرون هستند و حضورِ مهدی بن‌عطیه هم هنوز قطعی نشده است. اگر بن‌عطیه هم بازی را از دست بدهد، زوجِ خطِ دفاعیِ بایرن را کیمیش و آلابا باید تشکیل بدهند، زوجی که به هیچ وجه تجربه‌یِ لازم برایِ بازی در این پست در یک شبِ بزرگِ اروپایی را ندارند.
 
آمارِ کلیدیِ دو تیم
 
1-تنها باری که یوونتوس و بایرن مونیخ در دورِ حذفیِ چمپیونز لیگ مقابلِ هم قرار گرفتند با مجموعِ نتیجه‌یِ 4-0 به سودِ باواریایی‌ها در یک چهارمِ نهاییِ فصلِ 2012-2013 به پایان رسید.
2-یوونتوس 4 بازیِ بدونِ پیروزی مقابلِ بایرن را در چمپیونز لیگ پشت سر گذاشته است (3 باخت، 1 مساوی). آخرین باری که بیانکونری بایرن را برد به نوامبرِ 2005 و دو گلِ دیوید ترزگه باز می‌گردد.
3-یوونتوس و رئال مادرید تنها تیم‌هایی هستند که این فصل در چمپیونز لیگ در خانه گل نخورده‌اند.
4-یوونتوس در 34 بازیِ اخیرِ خانگی‌اش در چمپیونز لیگ تنها 2 شکست داشته است (22 برد، 10 مساوی)، هر دو مقابلِ بایرن مونیخ.
5-بایرن مونیخ در 5 بازیِ اخیرِ خارج از خانه‌اش در چمپیونز لیگ بدونِ پیروزی بوده است (3 باخت، 2 مساوی).
6-رابرت لواندوفسکی از اولین بازی‌اش در چمپیونز لیگ در فصلِ 2011-2012 تا امروز 30 گل در این تورنمنت زده است. تنها رونالدو (60) و مسی (43) در این مقطع بیشتر از لواندوفسکی گل زده‌اند.
 
ترکیبِ احتمالیِ دو تیم
 

 
     
آی اسپورت
2016-02-23 10:50:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر