فهرست
کوتینیو: فلسفه کلوپ لیورپول را تبدیل به تیم بهتری کرده است
کوتینیو: فلسفه کلوپ لیورپول را تبدیل به تیم بهتری کرده است

کوتینیو: فلسفه کلوپ لیورپول را تبدیل به تیم بهتری کرده است

آی اسپورت - هافبک برزیلی لیورپول به ستایش از سرمربی این تیم پرداخت و تاکید کرد فلسفه او قرمزها را به تیم بهتری بدل کرده است.  فیلیپه کوتینیو، ستاره برزیلی لیورپول تاکید کرد که این تیم با کلوپ می تواند به روزهای اوج برگردد. او گفت: کلوپ مربی شناخته شده در فوتبال اروپا است. او با بوروسیا دورتموند نتایج درخشانی به دست آورد و نشان داد که مربی بزرگی است. بسیار خوشحالیم که در لیورپول با این مربی بزرگ کار می کنیم.  کلوپ برای آشنا شدن با لیگ برتر انگلیس به زمان نیاز دارد. او کم کم با شرایط فوتبال در لیگ جزیره آشنا می شود و اطمینان دارم که فلسفه او می تواند لیورپول را به روزهای اوج خود برگرداند و این تیم را در مسیر درستی قرار دهد. با هدایت کلوپ در مسیر درستی گام برمی داریم. جام های زیادی با کلوپ در انتظار لیورپول است.
ستاره برزیلی لیورپول در پایان سخنان خود گفت: لیورپول هواداران بسیار خوبی دارد و ما نهایت تلاش خود را به کار می گیریم تا لحظاتی شیرین و شادی را به آنها هدیه کنیم. خوشبختانه به فینال جام اتحادیه انگلیس راه پیدا کرده ایم و این فرصت را داریم تا جام قهرمانی را بالای سر بریم. امیدوارم که بتوانیم در بازی پایانی تیم خوب منچستر سیتی را شکست دهیم و جام را بالای سر بریم.این دیدار برای ما اهمیت بسیار زیادی دارد.
دو تیم لیورپول و منچسترسیتی یکشنبه هفته آینده در فینال جام اتحادیه انگلیس در ومبلی به مصاف هم خواهند رفت و کلوپ این شانس را دارد که نخستین جام قهرمانی خود در لیگ جزیره را بالای سر برد.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-02-23 11:04:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر