فهرست
جلسه برانکو با طارمی؛ موضوع: همراهیِ اعتصاب
جلسه برانکو با طارمی؛ موضوع: همراهیِ اعتصاب

جلسه برانکو با طارمی؛ موضوع: همراهیِ اعتصاب

آی اسپورت – بازیکنان پرسپولیس روز گذشته به دلیل اعتصاب تمرین نکردند و این مسئله حواشی زیادی برای این تیم به وجود آورد. مهدی طارمی که یکی از بازیکنانی بود که در بطن این ماجرا قرار داشت امروز با علی اکبر طاهری مدیرعامل باشگاه جلسه‌ای برگزار کرد. مهاجم سرخپوشان قرار است امشب با برانکو ایوانکوویچ جلسه بگذارد و با سرمربی سرخپوشان هم صحبت کند. طارمی ظاهرا روز گذشته مدعی شده بزرگتر تیم است و با خبرنگاران هم برخورد خوبی نکرده است.
برانکو ایوانکوویچ در مورد اینکه مهدی طارمی خود را بزرگ پرسپولیس دانسته، گفت: من اجازه نمی‌دهم و کار او را هم تائید نمی‌کنم. به هر حال شما خبرنگاران همکاران ما هستید و از خودمان هم انتظاراتی داریم که باید رفتار مناسبی با اصحاب رسانه داشته باشیم. البته این را در نظر بگیرید که شاید او عصبی بوده و به خاطر برخی مسائل چنین رفتاری را داشته است. طارمی ساعت 9 صبح امروز با طاهری سرپرست باشگاه جلسه داشت و حالا امشب هم من با او ملاقاتی خواهم داشت و اگر قرار باشد تصمیم بگیریم پس از این موضوع اتفاق می‌افتد.»

کد خبر:9402
  ۳  
آی اسپورت
2016-02-23 12:54:20
نظر دهید

۳ نظر
برزو
سه شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۴، ۱۵:۱۶
به قول یکی اون موقع که لنگ ته جدول بود بازیکنها اصن روشون نمیشد اعتصاب کنن حالا که اومدن سوم جدول فکر اعتصاب افتادند! باز صد رحمت به استقلال کبیر که از اول فصل تا الان که صدر جدوله هیچوقت اعتصاب نکردند. این فرق تیمیه که کاپیتان باتعصبی مث سید داشته باشه با یه تیمی که بنگر کاپیتانش باشه! دیگه لنگ اونقدر حقیر شده که "مهدی دایوومی" خودشو بزرگتر تیم میدونه.
-
سه شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۴، ۱۷:۱۱
استقلال سازمان لیگ تموم قرصاشوپرداخت میکنه کمیته داوری هم که مال خودشه سازمان لیگ هم که حساب خارجیهای استقلال روپرداخت میکنه اصلانیازی نیست که به خودش زحمت بده چون ازپیش برنده است اگه هم گل نزنه گلهای حریف رومردوداعلام میکنه معلومه اعتصاب برای چی قهرمان بشه استقلال 10درصدخودش بقیه هم که معلومه پس اگه قهرمان نشه جای تعجب داره
-
سه شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۴، ۲۲:۳۷
استقلال اعتصاب نکرد برزو گوزو؟ تو هم مثه همه کیسه ها جعلیات توی خونت هست!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر